Yurtdışı Gemi Seyahatleri

Yurtdışı gemi seyahatleri ile birlikte hem seyahate çıkmak isteyen kişilr, hem de seferleri gerçekleştiren kurumlar birbiriyle kesintisiz etkileşime sahip olmak zorundadır. Kurların değişiklik göstermesiyle birlikte gemi seyahati fırsatları da bir miktar değişim gösterebiliyor. Çoğu yurtdışı seyahatin Euro ve Dolar ile gerçekleştirildiği görünüyor. Akdeniz, Karadeniz, İskandinavya, Kanarya adaları, Bahamalar ve daha birçok bölgede seyahatler için gerekli görülen durumlara şahit olunabilmektedir. Türkiye’de ada ülkelerine gidiş geliş uçak masrafları ve ülkeye giriş yapılırken alınacak olan vergi tamamen kaliteli turların hizmetlerine dahil özelliklerdir. Tur programı bulunduğu ve bir rehber aracılığıyla tur yönetimi gerçekleştirildiği için her türlü aktiviteden yararlanabilirsiniz.

En İyi Yurtdışı Gemi Seyahat Acenteleri

An itibariyle çok sık bir şekilde tercih edilen gemi seyahatleri arasında bulunan Miami seyahati, Türkiye’de bulunan kurumlar tarafından baştan sona planlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Seyahatin gerçekleştirilebilmesi için öncelikle Türkiye’den Miami’ye kaldırılacak olan uçakta bir bilet ayrılıyor. Bu bilet çoğu zaman ekonomi sınıfı oluyor. Ayrıca Yurtdışı gemi seyahatleri için havalimanı vergileri ve uçuş sigortaları da kurumun fırsat paketine dahil hizmetler arasında bulunuyor.

Yurtdışı Gemi Seyahatleri Nasıl Gerçekleşir?

Gemi seyahatine başlayabilmek için onlarca farklı seçenek arasından seçeceğiniz turla birlikte seyahatinizin detaylarını öğrenebilirsiniz. Hizmetin ücrete dahil edildiği özellikler arasında otelde konaklama, belirlenen süre boyunca gemide konaklama ve tura dahil olma, yiyecek ve içecekler de dahil olmak üzere birçok konaklama özelliği bulunuyor. Yapılacak olan seçimde ücrete dahil olmayan özellikle ise oteldeki kişisel harcamalar, yurtdışına çıkmak için gerekli fon, seyahat güvence paketlerinden herhangi biri, gidilecek olan ülkenin vize ücreti ve programda açıklanmayan yemek- tur özellikleri bulunmaktadır. Şahsi harcamalarınızı, turun hizmetine dahil olmayan bu özellikleri karşılayabilmek için gerçekleştirebilirsiniz. Yurtdışı gemi seyahatleri zorunlu seyahat sigortasının ve otelde konaklanırken ödenmesi gereken ücretin tur masraflarına dahil olması nedeniyle çok mantıklı seçimler arasında yer alıyor.

İncele!  Mavi Yolculuğa Çıkarken Dikkat Edilecek Hususlar

gemi turu birlesik arap emirlikleri - Yurtdışı Gemi Seyahatleri

Yurtdışı Gemi Seyahati Rotaları

Yurtdışı gemi seyahatleri için gerekli görülen tüm sigortalar, pasaport ve vize prosedürleri turların çalışanları tarafından detaylı bir şekilde açıklanacaktır. Bunun yanısıra eğer konaklamaya dahil bir hizmet isterseniz, turun paketindeki ufak çaplı değişiklere bağlı olarak yeni fiyata tabii tutulabilirsiniz. Havalimanında tabii tutulacak olan vergiler ve uçuş sigortaları için tur şirketinin ücretine dahil olan hizmetlerden yararlanabileceğiniz gibi, zorunlu seyahat sigortası da toplam ücrete dahil edilmektedir. Seyahatin öncesinde rehberlik hizmeti verileceği gibi, tur esnasında da aynı hizmetten yararlanılabilecektir.

Gemi Seyahatleri ve Uçaklı Paketler

Akdeniz’de de sık bir şekilde gerçekleştirilen gemi seyahatlerinin birçok duruma bağlı olarak süresi değişiklik gösterebiliyor. Napoli, Palermo, Marsilya gibi bölgelerde son derece yoğun bir şekilde hizmet veren gemi seyahatini gerçekleştiren firmalar, konaklama da dahil olacak şekilde hizmet veriyor. Akdeniz’de gemi seyahati gerçekleştirmek isterseniz, turun merkezine bağlı olarak Türk Hava Yolları seferlerinden bir tanesiyle İstanbul’dan kalkış yapacak uçakla konaklama bölgesine ulaştırılırsınız. Havaalanı ve liman arasında yapılacak transfer de firma tarafından ücrete dahil edilecektir. Bu tarz paketlerde başvurunun son günde iptal edilebilmesi ve paket bedelinin bir kısmının sigorta aracılığıyla geri alınması mümkündür.

En Avantajlı Gemi Seyahati Paketleri

Çoğu kişi gemi seyahatlerini Türkiye’den başlayacak şekilde düşünmektedir. Bu durum oldukça uzun bir süre boyunca değişiklik göstermediği için, tur şirketlerinin detaylı olarak açıklama yapma ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Yurtdışı gemi seyahatleri için belirlenen ülke çoğu zaman bir ada veya sahil şeridine dahil olmaktadır. Kanarya adaları, Miami veya Bahamalar gibi bölgeler, dahil oldukları ülkenin vizesiyle giriş yapılabilen alanlardır. Yurtdı

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ