Home » Yasal uyarı

Yasal uyarı

Yasal Uyarı ve Gizlilik

https://yurtdisiseyahatler.com/ seyahat sitesi içerisinde gezi planları yapanlara özel olarak gezilebilecek yerler ve tavsiyeler veriliyor. Ancak verilen bu tavsiyelerin hepsi yapılan araştırmalar ve gidilen yerlerin incelemesi neticesinde belirli yazarlar tarafından yazılıyor. Bu kapsamda yazar için gezilebilecek alanlar içerisinde yer alan mekanlar size hitap etmeyebilir. Bu durumda site içerisinden herhangi bir hak iddia etme hakkınız yoktur.

Sadece gezilebilecek mekanlar, ülkeler ve diğer öneriler içerisinde de bu husus geçerlidir. Ancak şunu söyleyebiliriz ki yazılan tavsiyeler birçok araştırma ve kullanıcı yorumları tarafından inceleme yapılarak yazılıyor. Bu nedenle çoğu tavsiye genel itibari ile kullanıcı memnuniyeti taşıyor. Bu memnuniyeti tavsiyeler üzerinden siz de yaşayabileceğiniz gibi tavsiyeler kişisel zevklerinize hitap etmeyebilir. Bu durumda gezi planı içerisinde bu alanlarda gördüğünüz her türlü zarardan site sorumlu değildir.

trafik isaretleri levhalari tabelalari ikon - Yasal uyarı

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki size sunulan ve bilgiler tek tek inceleniyor, onaylanıyor ve yayınlanıyor. Ancak tavsiye niteliğinde olan bu yazılar yazarın tamamen kendi düşüncesi ve görüşleri. Tabi ki de bütün yazılar için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Bu anlamda vize ve pasaport için verilen bilgiler doğruluk taşıyor. Bu alanda yer alan yazılar kesin bilgiler üzerinden derleniyor. Ancak bünyemizde yoruma dayalı olarak paylaşılan gezi yazıları da oldukça fazla. Size tavsiye niteliğinde sunulan bu yazılar üzerinden bilgi edinmeniz ile birlikte kullanımlarınız zorunlu değildir. Gittiğiniz ülkelerde, yaptığınız gezi planları içerisinde tavsiyelerimize yer verebilirsiniz. Ancak memnun kalmama gibi durumlarınızda yazılarımız üzerinden sorumlu değiliz. Size tavsiye niteliğinde sunulan bütün gezi planı rehberinden faydalanma oranınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Gezi rehberi planı çerçevesinde https://yurtdisiseyahatler.com/ içerisinden incelemelerinizi yapabilir ve tavsiyeleri dikkate alarak kullanımlarınızı kendi kişisel zevklerinize göre belirleyebilirsiniz. Gezilecek yerler ve diğer öneriler planlamalarında bu durumun yaşanmaması için detaylı bir bilgi aktarımı sağlandı. Bu bilgilerin zevkinize ne kadar hitap edebileceğini belirleyebilir ve tavsiyelerden o derece yararlanabilirsiniz. https://yurtdisiseyahatler.com/ bu anlamda sizlere kesin memnuniyet yaşayacağını söylemiyor. Yasal uyarı bu konuda sizi gerekli bilgilendirmeyi yapmış bulunuyor. Bunun yanında sitenin kullanım koşulları ve sözleşmesini okumanız da gerekir. Sitedeki tüm yazılar %100 özgün olup tüm hakları saklıdır. İZİNSİZ VE KAYNAK GÖSTERMEDEN PAYLAŞIMI YASAKTIR.