Üsküp ve Gece Hayatı

Düzenli olarak milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapan Üsküp, gelecekte de gelişebilecektir. Bu zamana kadar Üsküp ile ilgili olarak gece hayatına yönelik girişimlerde bulunulmuştur. Bu girişimlerin çoğu kafe ve publar için sonuç bulmuştur. Kısa süre içerisinde Üsküp gece hayatı ülkemizdeki ziyaretçileri de etkilemeye başlayacaktır. En popüler mekanlarında dahi onlarca farklı içkinin bulunduğu şehir, dış kesimlerde bile tanınmış mekanlara ev sahipliği yapabiliyor. Sürekli olarak daha renkli bir yapıya sahip olması için çalışmalar yürütülen şehir bünyesinde sadece barlar bulunmuyor. Opera, tiyatro salonları ve sinema salonları da sürekli olarak tamamen dolu bir şekilde hizmet vermektedir.

1215pod06 - Üsküp ve Gece Hayatı

Üsküp Önemli Gece Kulüpleri ve Özellikleri

Gün içerisinde her sanat dalında eğlenebilir, daha sonra ise diskolar veya barlar aracılığıyla geceyi sonlandırabilirsiniz. Birkaç gün veya haftalık geziler için uygun olan Üsküp, zaman içerisinde ucuzlamaya başlamıştır. Yıllar boyunca çok yüksek fiyatlı şehirlerde hayatını sürdürmüş olan kişilerin Üsküp gece hayatı denildiğinde düşünmesi doğaldır. Bazı mekanlarda çok düşük, bazı mekanlarda ise çok yüksek fiyat aralıklarıyla karşı karşıya kalıanbiliyor. Önemini yitirmemiş olan kulüpleri seçebilmek için şu mekanları inceleyebilirsiniz;

  • Menada: Özellikle Türkiye’den gidenler tarafından tercih edilmektedir. Herkese uygun içeriklere en uygun fiyatlarla ev sahipliği yapan mekan, gelişimiyle de dikkatleri üzerine çekebiliyor.
  • Havana Club: Üsküp genelinde en önemli ve en çok tanınan mekanların başında hem kalitesi hem de fiyatı nedeniyle Havana Club geliyor. Bu mekandaki içkilerin alkollü ve alkolsüz fiyatları ortalamaya yakın değerlere sahiptir.

Üsküp Gece Kulüpleri ve Ortalama Ücretleri

Bu zamana kadar kulüplerle ilgili genel bir yargı bulunmaktadır. Çoğu kulüpte direkt olarak caz müzik üzerine hizmet politikası belirlenmiştir. Bazı kulüplerde ise bu politika değişerek diğer müzik türlerinde gelişim göstermeye başlamıştır. Adından yıllar boyunca söz ettirecek olan parti şehri, ucuz içeceklere sahiptir. Üsküp gece hayatı hem elit olarak tanımlanan kesim, hem de kısa süreli seyahate gelen düşük bütçeli kesime uygundur. Bu sayede şehirde bulunan bütün mekanları çok küçük farklarla tercih ederek, geceyi mutlu bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

İncele!  Küba Gece Hayatı

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ