Üsküp Gece Hayatı

Makedonya’nın başkenti olan ve aynı zamanda en büyük şehri olan Üsküp, 536 bin nüfusu ile Avrupa’nın da en büyük şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Söz konusu şehir kapsamında fiyatı ortalama 152 Türk Lirası olan 3 yıldızlı oteller aracılığı ile ya da fiyatı ortalama 295 Türk Lirası olan 5 yıldızlı oteller aracılığı ile şehirde konaklayabilir ve bu yol ile de Üsküp gece hayatı kapsamında doyasıya eğlenebilirsiniz. Şimdi de bu şehir içerisinde bulunan gece kulüpleri için bilgiler verebilir ve ayrıca şehirde gece hayatının nasıl işlediği yönünde de bilgiler verebiliriz.

Üsküp’te Gece Hayatı Nasıl?

Şehir içerisinde son derece fazla gece kulübünün var olduğunu ve bu kulüplerin çok büyük bir kısmının da eğlence konusunda ve kalite konusunda son derece yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Üsküp gece hayatı içerisinde yer alan bu gece kulüplerinden bazıları için, detaylı bir şekilde açıklama da yapabiliriz.

Ekran Resmi 2017 02 20 23.21.17 - Üsküp Gece Hayatı

Havana Clup Üsküp

Söz konusu kulüp şehir merkezinde bulunmakta ve şehrin en tanınmış gece kulüplerinden biri olarak bilinmektedir. Giriş ücretinin 2 Euro olması sebebi ile de son derece ucuz ve kaliteli bir şekilde eğlence mekanı olduğunu söyleyebiliriz.

Colosseum Night Clup

Bu gece kulübü ise şehir parkı içerisinde yer alan bir açık hava kulübü olarak karşımıza çıkmaktadır. Söz konusu mekanın kapasitesi de bu bağlamda son derece yüksek olmakla birlikte aynı zamanda alkol ve diğer içecekler de ucuz olarak karşımıza çıkmaktadır.

Temov’s Temov Clup

Gece 23:00 itibarı ile açılan ve şehrin en hoş gece kulüplerinden biri olan Temov’s Temov Clup, aynı zamanda ucuz alkol satması ve özel dans şovları ile bilinmektedir. Dolayısı ile de bu gece kulübünü de şehrin gece hayatını tanıyabilmek ve yaşayabilmek için ziyaret edebilirsiniz.

İncele!  Üsküp ve Gece Hayatı

Irısh Sports Bar

Bu gece kulübü de, 2007 yılında açılan ve Üsküp’ün en çok tanınan gece kulüplerinden biri olma özelliğine sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Söz konusu gece kulübü içerisinde, haftanın bazı günlerinde özel olarak şovlar düzenlenmekte ve bu şovlar da son derece ucuz bir şekilde misafirlere sunulmaktadır.

Üsküp Gece Hayatı Pahalı mı?

Avrupa içerisinde bulunan en ucuz şehirlerden biri Üsküp’tür. Dolayısı ile de Üsküp gece hayatı da, bu bağlamda ucuz ve kaliteli bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Söz konusu şehir kapsamında, birçok farklı mekan aracılığı ile düşük ücretler bağlamında eğlenebilir ve gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ