Tokyo Gece Hayatı

Japonya’nın başkenti Tokyo, oldukça hareketli bir gece yaşantısına sahiptir. Tokyo gece hayatı sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder. Birçok farklı ve cezp edici mekan ile bu şehirde eğlenmek oldukça kolaydır. Ülkenin en büyük şehri olan Tokyo, size farklı alternatifler sunmaktadır. Bu kentte eğlenmek için istediğiniz tarda birçok farklı gece kulübünü bulabilirsiniz. Fiyatlar ve konsept de, gece kulübüne göre değişmektedir.

Tokyo Gece Kulüpleri Nasıldır?

Tokyo kenti içerisinde değişik kulüpleri yer almaktadır. Gençlerin tercih etmesi gereken bölgeler farklıdır. Harajuku, Kichijoi, Shinjuku adı verilen yerlere gidebilirsiniz. Olgun kişilerin görmesi ve eğlenmesi gereken yerler ise Ginza, Omotesando, Aoyama bölgeleridir. Tokyo gece hayatı bu bölgelerde oldukça hareketli geçmektedir.

Ageha: Tokyo’nun en güzel ve en büyük gece kulüplerinden birisidir. Aynı anda tam 5000 kişinin eğlendiği bir mekandır. Bu yönü ile de şehrin en kalabalık gece kulübüdür. Ortasında devasa bir pist bulunmaktadır. Bunun dışında farklı başka pistler de yer almaktadır. Son sistem teknoloji kullanılarak tasarlanmış bir mekandır. Shinkiba istasyonundan sadece 4 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır.

kabukicho - Tokyo Gece Hayatı

Tokyo Pub Crawl: Şehrin bir başka güzel mekanıdır. İçinde büyük bir dj kabini ve pist bulunmaktadır. Oldukça profesyonel bir şekilde dizayn edilmiştir. Tokyo gece hayatı denilince akla gelen ilk mekanlardan birisidir.

Genius: Biraz daha klasik bir eğlence mekanı arayanların tercih ettiği bir yerdir. Ginza bölgesinde yer almaktadır. İçerisinde son derece lezzetli yemeklerin de yapıldığı bir restoran yer almaktadır.

Vision: Tokyo’nun bir başka gece kulübüdür. Farklı katlardan oluşmaktadır. Her kartta da değişik bir konsept yer almaktadır. Buna göre de farklı müzikal tarzlar çalınmaktadır. Mekanda güzel bir konser alanı da yer almaktadır. Trance, disko, elektronik ve house tadında birçok değişik müziğe rastlamak mümkündür.

İncele!  Chicago Gece Hayatı

V2 Tokyo: Led ışıklar kullanılarak tasarlanmış olan güzel bir mekandır. Mekanda son derece güzel ve büyük bir dans pisti yer almaktadır. Ayrıca zaman zaman ünlü dj’ler eşliğinde performanslar da sergilenmektedir.

Tokyo’da Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Tokyo gece hayatı çerçevesinde eğlenirken bazı şeylere de dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunların başında da iletişim gelmektedir. Tokyo kızları son derece kibar ve sıcaktır. Ancak onları her türlü hareketini başka şeylere yormamak lazımdır. Bunun yanı sıra özellikle kurallara riayet etmeniz bir başka husus olarak karşınıza çıkacaktır. Gece kulüplerinin olduğu mekan ise genel olarak güvenlidir. Ancak kapısında siyahi bodyguardların yer aldığı mekanlardan uzak durmak gerekmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ