Sao Paulo Gece Hayatı

Sao Paulo gece hayatı Brezilya’da bulunan bir şehir olması nedeniyle hareketliliği hiçbir zaman son bulmuyor. Özellikle de şehirdeki gece kulüplerinde sürekli olarak hareketli müziklere ve lezzetli içkilere yer verilmesi mantıklıdır. Turist çekmeye devam eden şehrin günümüzde de giriş ücretiyle ilgili çelişkili özellikleri bulunmaktadır. Elit kesime yönelik hizmet vermekte ısrarcı olan gece kulüplerinde çok yüksek değerler ödendiği taktirde giriş yapılabilmektedir. Bu ödemeye ek olarak da mekanın içerisinde içilecek olan içkilerin ödemesi yüksek değerler üzerinden yapılabilecektir. Bu tarz mekanlar daha az kişinin bulunduğu fakat daha fazla aktiviteye yer veren özelliklere sahiptir.

lions - Sao Paulo Gece Hayatı

Sao Paulo Önemli Gece Kulüpleri ve Özellikleri

Şehirde bulunan her bir gece kulübünün birbirinden önemli ve insanları kulübe çekebilmeyi sağlayacak olan özellikleri bulunmaktadır. Eğlencenin sınırlarının dışına çıkılabilmesi için farklı müzik tarzları, canlı müzik, gece boyunca süren alkollü içki satışları hiç durmamaktadır. Sao Paulo gece hayatı her bir mekanda benzer bir uygulamayla ödeme yapılmasını sağlıyor. Her bir gece kulübünde, pubda veya barda kart sistemi kullanılmaktadır. Böylece de ödediklerinizi çıkışta daha kolay bir şekilde ödeyebiliyorsunuz. Güvenliğin üst seviyede olduğu ve son derece kaliteli içeceklere yer verilen mekanlar şunlardır;

  • Armazen Paulista: Şehirde en çok adından söz ettiren, lüks ve güzel içecekleri bulunan bir mekandır. Farklı içki kültürlerine sahip insanlara hitap edilebilmesi için çeşitlilik yüksektir.
  • Clube Praga: Müzik ve ışık şovlarıyla birlikte adını duyurmayı başarmış ortalama ücret talep edilen mekanlardan bir tanesidir. İçeceklerle veya güvenlikle ilgili herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.
  • Disco Club: Yüzlerce kişinin aynı anda son ses müzikle eğlenebilmesi için tasarlanmış meraknlardan bir tanesidir.
  • Bar Secreto
  • EDGE
  • Lions Nightclub
  • Caribbean Disco Club
  • Kia Ora
İncele!  Eskişehir Gece Hayatı

Sao Paulo Gece Kulüpleri ve Ortalama Ücretleri

Son zamanların en hızlı gelişim gösteren ve adından söz ettirmeye başlayan mekanları, içki çeşitliliğini arttıran mekanlardır. Sao Paulo gece hayatı düzenli olarak sürdürülebilmesi için turistlere hitap edebilmelidir. Yerli halkın sürekli olarak gece kulüplerine veya publara gitmediği biliniyor. Bundan dolayı ücretleri biraz düşürmek ve bu şekilde hizmet vermek için girişimlerde bulunuluyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ