Pattaya Gece Hayatı

Asya’da tercih edilebilecek gece hayatı merkezlerinin başında Pattaya geliyor. Tayland, hem gece hem de gündüz olacak şekilde iki farklı süreçte de sürekli olarak gelişmektedir. Özellikle Pattaya gece hayatı tamamen Tayland’ın genelini gözler önüne sermektedir. Eğlenceye düşkün olan kişilerin bu bölgeye gidilebilmesi amacıyla birkaç günlük turlara katılınabilmesi mümkündür. Pattaya çok ucuz ve her bütçeye uygun olduğu için uzun süre için de tercih edilebilir. Sadece bir gecelik ortalama ücret 100 Dolar ile 300 Dolar arasında değişebiliyor. Böylece her mekana girebilir ve her türlü içkiyi rahatlıkla içebilirsiniz. Her türlü içkiyi bulabileceğiniz mekanlar şehrin her bölgesine yayılmıştır. Özellikle bir cadde üzerindeki barlara veyagece kulüplerine giriş yapabilirsiniz.

Pattaya Önemli Gece Kulüpleri ve Özellikleri

Milyonlarca kişinin ziyaret ettiği ve şehrin en önemli yerini oluşturan gece hayatı bölgeleri, turistlere uygundur. Türkiye’den Tayland Pattaya gece hayatı için giden bir kişinin eğlenebilmesi çok kolay olacaktır. Hareketli mekanlarda müzik kültürü Avrupa’da olandan çok farklı değildir. Bundan dolayı herhangi bir durum kıyaslanabiliyor de rahatlıkla anlaşılabiliyor. Walking Street olarak tanımlanan adreste istediğiniz kadar gece kulübüne ulaşabilirsiniz. O kulüplerden bazıları şunlardır;

  • The Blue Factory: uygun fiyatlarla şehirdeki en güzel içkileri tadabilmenizi sağlayacaktır. Şehirde her içkinin bir miktar da olsa bulunabiliyor olması, gece kulüplerinin en önemli özelliklerinden bir tanesidir.

pattaya - Pattaya Gece Hayatı

  • Candy Shop: Bazı durumlarda çok yüksek ücretler belirleyebilen fakat yine de kaliteli mekanlardan bir tanesidir.
  • Club Insomnia: Sayesinde hem atıştırabilir hem de lezzetli alkollü içeceklere ulaşabilirsiniz. Bu içeceklerin fiyatları ülke genelindeki değerlerin üzerinde olabilir. Geceyi rahat geçirebilir ve çok eğlenceli bir seyahate çıkmış olabilirsiniz.

Pattaya Gece Kulüpleri ve Ortalama Ücretleri

Bu zamana kadar Pattaya gece kulüpleri bir noktada toplanmıştır. Walking Street adı verilen caddede yüzlerce restoranı, kafeyi, gece kulübünü, barı bulabilirsiniz. Böylece çok daha kolay bir şekilde mekan tercihi yapabilirsiniz. Mekanların ön kısımlarında hangi menülerin bulunduğu, hangi içeceklere yer verildiği yazmaktadır. Aynı zamanda giriş ücreti olan ve olmayan yerler de değişim gösterebiliyor.

İncele!  Kıbrıs Gece Hayatı

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ