New York Gece Hayatı

Amerika’da gün içerisinde yürütülen çalışmalar sayesinde çok önemli ve başarılı gece kulüplerinin inşaatı sürdürülebiliyor. Gelecekte şuankine kıyasla çok daha geniş alanlarda New York gece hayatı ihtiyaçları karşılayabilecektir. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri gibi bir ülkede alkolle ilgili mekanların çok yaygın olduğu bilinmektedir. New York’ta da bu durumun bir sonucu olarak gece hayatı önemli boyutlara ulaşabilmiştir. Uzun süredir kokteyl satışları hakkında araştırmalar yapılan şehir, 21 yaş üstündeki herkese onlarca gece kulübüyle hizmet vermeye devam ediyor. Barların ve kulüplerin şehrin her bölgesinde yer edinmiş olması, gece hayatının önemini gözler önüne seriyor.

010111 ny5 - New York Gece Hayatı

New York Önemli Gece Kulüpleri ve Özellikleri

Yedi gün yirmi dört saat boyunca canlı olan şehirle ilgili olarak birçok festivale ve partiye yer verilecek şekilde çalışma yürütülebilmektedir. New York gece hayatı ile ilgili olarak sadece birkaç mekana değil, onlarca mekana ulaşılabilecektir. Kısa süre içerisinde özellikle büyük caddelerde açılışları gerçekleştirilen mekanlar yüzlerce kişiyi ağırlayabilmektedir. Türkiye’den New York City’e gidilerek gece hayatı yaşanmak isteniyorsa birçok yer tercih edilebilir. O yerler arasındaki en kaliteli birkaç mekan şunlardan oluşmaktadır;

  • McSorley’s Old Ale House: New York’ta çok sık bir şekilde tercih edilen ve eğlence mekanı olarak tanımlanan bir içeriğe sahıptir. Hem leziz içeceklere, hem de kaliteli atıştırmalıklara yer veriyor.
  • Birdland: Çok uygun fiyatlı olarak görülmesine karşın, bünyesinde en iyi biraları bulundurduğu da biliniyor. Bundan dolayı şehrin her bölgesinden gidilebilmesi mümkündür.
  • Sailaway NY
  • Comedy Cellar
  • 230 Fifth
  • Smalls

New York Gece Kulüpleri ve Ortalama Ücretleri

Yıllardır New York gece hayatı geliştirilmeye ve farklı kulüplere yönlendirilmeye çalışıyor. Uzun uğraşların bir sonucu olarak da ortalama ücretler belirlenebilmiştir. Gece boyunca 100 Dolar’dan başlayarak, daha üst seviyelere ulaşabilecek şekilde kulüplerde eğlenebilirsiniz. Bazı kulüplerde giriş ücretine yer verilmekte, bazılarında ise içkiler pahalı olabilmektedir. İkisi arasındaki dengeyi, mekanın kalitesine bağlı olarak seçebilirsiniz. Dizzy’s Club benzeri mekanlarda caz müzik eşliğinde yoğun bir şekilde huzurlu ve eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

İncele!  Düsseldorf Gece Hayatı

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ