New Orleans Gece Hayatı

Milyonlarca kişinin barındığı bölgede gece kulüplerine girilebilmesi, kaliteli hizmet veren pubların seçilebilmesi ve güzel barların seçilebilmesi gerekir. Özellikle New Orleans gece hayatı açısından son derece başarılı ve yıllardır hizmetinden herhangi bir ödün vermeyen barlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu barların her birinde çok sayıda bira, viski ve son derece lezzetli votkalar kullanılabilmektedir. New Orleans ile iligli merak ettiğiniz bütün bilgileri bölgenin dış kısımlarından itibaren öğrenmeye başlayabilirsiniz. Bu bölgede bulunan popüler mekanların her biri sadece içkiye yönelik değil, aynı zamanda dans edilebilmesi için de yeterlidir.

p snug harbor jazz bistro new orleans la usa nightlife best nightlife 184475 54 990x660 201405311531 - New Orleans Gece Hayatı

New Orleans Önemli Gece Kulüpleri ve Özellikleri

Popüler mekanlarla birlikte birbirinden farklı müzik kültürlerinin birarada toplanması çok daha kolay bir hale gelmiştir. Şu sıralarda önemli ölçüde caz müzik çalındığı görülen mekanlar, gece kulübü olarak kullanılabilmektedir. Elektro müziğe gösterilen özen sayesinde tüm gece kulüpleri insanları saatler boyunca eğlendirebilmektedir. New Orleans gece hayatı açısından gecenin her saatinde şehirdeki eğlencenin temeini oluşturabilmektedir. Şehirdeki en çok tercih edilen mekanlar şunlar olmuştur;

  • The Spotted Cat: New Orleans ile ilgili olarak bu zamana kadar adından çok fazla söz ettirmiş bir mekandır. Yapılan çalışmaların bitirilmiş olması, bu mekanın kalitesinin de artmasını sağlamıştır.
  • Preservation Hall: Öncelikle düşük bütçeli insanları hedefleyen uygun fiyatı, mekanın sürekli olarak dolmasına zemin hazırlamaktadır. Başarılı bir şekilde sürdürüldüğü görülebilen üretim, kulübün özelliklerini ön plana çıkartıyor.
  • Snug Harbor Jazz Bistro: Bu mekan sayesinde bölgedeki cazz müzik dinlemek isteyenlere hizmet verilebilmektedir.
  • The Funky Pirate
  • Monaghan’s Erin Rose
  • Vaughan’s Lounge
  • Pat O’Brien’s

New Orleans Gece Kulüpleri ve Ortalama Ücretleri

Yıllar boyunca gece kulüpleri bölgedeki kapanış saatlerine uyum sağlamadan çalışmalarını sürdürmüşlerdir. Bunun temelinde de herhangi bir yasal uygulama bulunmuyor olması gelmektedir. New Orleans gece hayatı diğer şehirlerde oldğu gibi 02:00 civarında değil, tüm gece boyunca sürebilmektedir. Bu güne kadar yapılmış olan çalışmalarla birlikte caz, fol, blues, rock ve daha bir çok müzik türü mekanlardaki yerini almıştır.

İncele!  Makedonya Gece Hayatı

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ