Miami Gece Hayatı

Amerika Birleşik Devletleri bünyesindeki gece kulüpleri her zaman için son derece kaliteli ve son derece eğlenceli mekanlar arasında gösterilmiştir. Dünya genelinde adından sıkça söz ettiren mekanların en önemli özelliği, genişliği ve içkilerin kaliteleridir. Herhangi bir mekanda içkilerden şikayetçi olunmaması oldukça önemlidir. Aksi taktirde mekanın kısa süre içerisinde müşteri kaybı yaşaması kaçınılmazdır. Miami gece hayatı her bütçeye uygun olacak şekilde eğlenerek sürdürülebilecektir. Bir gece için yanınızda bulundurmanız gerekecek miktar, gideceğiniz gece kulübüne veya bara bağlı olarak değişebiliyor. İçkilere önem verenlerin çoğu zaman gece kulüplerini tercih ettikleri bilinir. Miami’de her bir noktada tanınan mekanlara gece boyunca istediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz.

ocean drive1 540x358 - Miami Gece Hayatı

Miami Önemli Gece Kulüpleri ve Özellikleri

Şehirde en önemli mekanlar tamamen gece hayatına yönelik kurulmuş gibi görülebilir. Plajda da eğlenilebilmesi mümkün olduğu için, çoğu gece kulübünün bu bölgelerde gelişim gösterdiğine de şahit olunabiliyor. Adından sıkça söz ettiren mekanları şehrin en işlek caddelerinde bulabilirsiniz. Miami gece hayatı açısından da mantıklı bir seçim olarak görüldüğü için son derece başarılı bir yapıya sahiptir. Bu güne kadar en çok tercih edilen mekanlar şunlar olmuştur;

  • Living Room
  • Wood Tavern
  • The Regent Cocktail Club: Miami’de belki de en kaliteli mekanlardan bir tanesi olarak gösterilebilir. Son derece geniş ve bir o kadar da leziz içki yelpazesine sahiptir. Klasik barlarda olduğu gibi ortalama kalite içkiler barındırmaz. Her ağız tadına uyacak Cuba Libre ve Mojito satışı yapılabilmektedir.
  • Broken Shaker
  • Crown Room

Miami Gece Kulüpleri ve Ortalama Ücretleri

Bu zamana kadar Miami’de bulunmuş olan gece kulüplerindeki bira tarzı içecekler pek fazla dikkat çekmemiştir. Genellikle kokteyle yoğun bir ilgi bulunduğu için, bu bölgedeki tüm mekanlarda en lezzetli kokteylin yapılabilmesi amacıyla çalışılıyor. Miami gece hayatı boyunca herhangi bir kokteyli tatmadan gezinizi tamamlamamalısınız. Aksi taktirde gecenin sonunda ödemiş olacağınız miktarı boşa ödemiş sayılabilirsiniz. Mutlaka her bir mekanda rahatça bulabileceğiniz lezzetleri, 21 yaşının üzerinde olduğunuz taktirde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

İncele!  Londra Gece Hayatı

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ