Marakeş Gece Hayatı

Marakeş şehir merkezinde hayat ne kadar ucuzsa gece hayatı için aynı şey söylenemez. Mekanlara giriş ücreti olarak 15 dolar alınıyor olması bunun bir göstergesidir. Marakeş Gece Hayatı çok pahalı olsa da kaliteli gece hayatı sunuyor. Bir biranın fyatı içeride 10 dolar olduğu mekanlarda Avrupa’nın en büyük gece kulübü olan Pacha’nın Marakeş’te de bir şubesi bulunuyor ve en popüler mekanların arasında ilk sırada yer alıyor. Çok açık seçik kıyafetlerle kulübe girilmesinde sorun yaşanabiliyor. Gece kulüplerinin çoğunda mükemmel eğlence hayatına sahip olduğunu ve oryantal dans gösterilerinin büyüleyici olduğunu söyleyebiliriz.

Marakeş Geceleri Bir Başka Yaşanıyor

Pacha Marrakech; Lounge barı ve yüzme havuzu bulunan mekan yabancı turistlerin en çok ilgisini çeken mekanlardan birisidir. Hafta sonları tamamen dolu olan mekanda ilginç aktiviteleri bulunuyor. Sabah 05:00’e kadar açık olan mekanda sabahın ilk ışıklarını görene kadar eğlenilebilir.

comptoir darna marrakech - Marakeş Gece Hayatı

Palais Jad Mahal; Oryantal gösterileriyle baş döndüren mekana açık saçık kıyafetlerle girilemiyor. Fas sosyete kesiminin uğrak yeri olan mekanda Avrupalı ünlüler eğlenirken görülebilir. Fiyatları epey pahalı olan mekanı bütçesi uygun olanlar tercih edebilir.

Montecristo; 3 katlı olan mekanda, gündüzleri restoran geceleri gece kulübü hizmeti veren mekan Marakeş Gece Hayatı için tercih edilebilir.

Eğlenceli Saatler İçin En İyi Seçenekler

Le Comptoır Darna; Gece partilerinin vazgeçilmezi olan mekan rezervasyonsuz müşteri kabul etmiyor. Yapısıyla Buda Bar’a çok benzeyen mekanda eğlence garanti olacağını söyleyebiliriz.

Le Paradise Club; Arap müziği yerine pop müziği çalan nadir yerlerden birisi olan mekanda gece kulüpleri arasında ayrıcalıklı yere sahiptir.

Theatro Gece Kulübü; Marakeş’in Hivernage bölgesinde bulunan kulüp ilk olarak anfi tiyatro olarak tasarlanmış. Sonradan büyük bir gece kulübüne dönüşen mekanda genellikle beyaz kıyafetler giyilir. Ünlü DJ’ler sayesinde çok iyi vakit geçirileceği garantidir.

İncele!  Prag ve Gece Hayatı

Cantobar; Şehirdeki en iyi yerlerden birisi olan mekan servisi ve harika müziğiyle ve karoke partileriyle eğlenceli zamanlar geçirilebilir.

555 Famous Club; Atmosferiyle harika olan mekanda içerie fiyatlar epey pahalı olmasına rağmen Marakeş Gece Hayatı için tercih edilebilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ