Malta Gece Hayatı

Malta Gece Hayatı çok canlı ve renkli geçiyor. Havanın kararmasıyla birlikte eğlencenin başladığı Malta’da özellikle gece hayatıyla adını duyurmuş St. Julians bölgesi dikkat çekiyor. Sabaha kadar açık olan gece kulüpleri dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin uğrak yeri oluyor. Malta’da her kasabanın kendine özgü festivalleri eğlence konusuna önem verdiklerini kanıtlıyor. Malta’da bulunan bazı gece kulüplerinin unvanı Akdeniz’i aşmıştır. Dört mevsimi de ayrı güzelliklere sahip ülkede Malta Gece Hayatı sıra dışı aktiviteleriyle de tercih edilebilecektir.

Malta’nın Çok Renkli Gece Hayatında Neler Oluyor?

Shadow Lounge; Malta’da bulunan en popüler ve şık kulüplerinden biri olan mekan Paceville mahallesinde bulunuyor. Mekanda bir dans pisti ve sahnenin arkasında dev ekranıyla dikkat çeken kulüpte kokteyller favori içkileridir. Yaz ayları için rezervasyonla gidilmesi tavsiye edilen mekanda, rezervasyon yaptırmış olmak zorunlu değildir. Giyim kuşam konusunda titizlik isteyen mekana girişte spor kıyafetler giyilerek gidilebilir.

yoldasin malta gece hayati ve kulupleri sky club 1 - Malta Gece Hayatı

Level 22; Portomaso kulesinde bulunan mekan harika manzaraya sahip seçkin ve şık kulüplerden birisidir. Panoramik manzarasıyla iş kulesinin 22 katında olması sebebiyle Level 22 adını alan kulüp St Julians’ta en iyi mekanlardan biridir. Özel şarap salonu bulunan mekanda hafta içinde akşam yemeği için gidilen mekan hafta sonlarında Malta Gece Hayatı için gece kulübüne dönüşür.

Eğlence ve Gecenin Tadı Gece Kulüplerinde Çıkar

Bar Celona Lounge; Paceville bölgesinin kalbinde yer alan mekan modern ve lüks gece kulübü olarak hizmet verir. Hafta sonları için dans ve müzik içimn ideal olan mekana girebilmek için şık giyinmiş olmak gereir. Elit eğlence mekanı arayanların tercihi olabilecek mekanın fiyatlar epey pahalıdır.

Hugo’s Lounge; Cumartesi geceleri eğlencenin tavan yaptığı kulüpte Pazar öğleden sonraları için elit seçim isteyenlerin mekanıdır. Paceville bölgesinde bulunan gece kulüpleri arasında yüksek enerjiye sahiptir. Çılgın partilerin mekanı olan mekan gençler arasında en trend yerdir. Gitmeden önce rezervasyon şartı arayan mekanda bulunan teras hava almak için de idealdir.

İncele!  Bükreş Gece Hayatı

Havana Club; Paceville bölgesinde bulunan en büyük ve en kalabalık gece kulübünde her yaş grubundan misafirlerini ağırlar. Birbirinden farklı 3 ayrı kulübün tek çatı altında toplandığı mekanda Malta Gece Hayatı için müzik zevkine uygun olarak seçim yapılabilir. Kıyafette standardı olmayan mekanda eğlence garantidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ