Makedonya Gece Hayatı

Makedonya’nın başkenti Üsküp, Vardar Nehri kenarında yer alır ve farklı kültür e toplumlardan oluşur. Çok renkli nüfusu bulunan şehirde barındırdığı birbirinden farklı ve eğlenceli bar ve kulüpleri renkli Makedonya Gece Hayatı için idealdir. Jazz, Yerel müzik ve DJ performanslarıyla konserler her zevke uygun mekan Üsküp’te fazlasıyla mevcut. Üsküp’e gidenler mutlaka kendilerine uygun yerleri bulacaklardır.

Üsküp Gece Hayatı İçin Mekanlar

Havana Club; Her gece farklı tarzıyla gruplara sahnede yer veren mekan canlı müzik için idealdir. Havana Club uygun fiyatlı içecekleri, kaliteli müzikleri ve servis personeli gayet güler yüzlü olması mekanın kalitesini daha da artırıyor. Şehir merkezinde bulunan kulüp oldukça olay bir yerde bulunuyor. Kulüp giriş ücreti 1,5 Euro civarında gayet makul seviyede tutuluyor.

Kino Karposh; Harika atmosferi, sensına temalı dizaynıyla yaratıcı partiler yapan kulüp gizli saklı konumu nedeniyle özellikle gençler ve öğrencilerin popüler mekanları arasında bulunuyor. Gün içinde cafe olarak hizmet veren mekan akşam saatlerinde kokteyl eşliğinde canlı müzik ve DJ performansları ile Makedonya Gece Hayatı için ideal seçenekler arasında bulunuyor.

uskup gece hayati 2 - Makedonya Gece Hayatı

La Bodeguita Del Medio; Üsküp’te türünün tek örneği olan mekanda Küba tarzına sahip restoranı ve kokteyl barı bulunuyor. Şehrin merkezi Vardar nehri kıyısında yer alan mekanda manzarasıyla da tercih edilebilir. Küba ve Latin mutfağının lezzetleri tadılabilecek mekanda enfes kokteylleri mutlaka denenmelidir. Arkadaşlarla gidildiğinde farklı lezzetler denenmesi ve ilginç kokteylleri eşliğinde Latin ezgileriyle dans etmek isteyenler için ideal olacaktır.

Canlı Performanslarıyla Eğlenmek İsteyenler İçin Kaliteli Kulüpler

Old School Cafe; Küçük alanına rağmen canlı performanslara sahne olan mekan fiyatları oldukça uygun olması popülerliğini daha da artırmakta ve gençlerin tercihleri arasında bulunmaktadır. Çalışanları saygılı, hızlı servisiyle çok kalabalığı sevmeyenler için gecenin keyfini hoş müzikle geçirmek isteyenler için ideal.

İncele!  Riga Gece Hayatı

Club Colosseum; Ünlü DJ’lere ve canlı performanslara ev sahipliği yapan mekanda Makedonya Gece Hayatı için ideal yerlerden biridir. Bir bölümde Nepal gecesi yapılırken diğer bölümünde salsa gecesi yapılan mekan çok farklı eğlenceleri bir arada bulundurur. Mekana spor kıyafetlerle girişin yasak olduğunu da notlarımıza ekleyelim.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ