Lübnan Gece Hayatı

Lübnan Gece Hayatı dendiğinde ilk olarak akla başkenti Beyrut gelir. Toplam nüfusun 5 milyondan oluştuğu Lübnan’da nüfusun yarısı Beyrut’ta yaşadığı için renkli gece hayatı için ideal seçenekler başkentte bulunuyor. Çok renkli yaşamıyla dikkat çeken şehirde gece hayatı da zengin yaşam farklılığından nasibini almıştır. Beyrutlular için gece hayatı çok önemlidir ve gece eğlenmek isteyenlerin renkli yaşamıyla dikkat çeken bölge Downtown’a yakın mahallelerdir. Beyrut’ta gece kulübünde vakit geçirmek isteyenlerin mutlaka rezervasyon yaptırması gerekir.

Beyrut’ta Gece Hayatı Renkli Yaşanır

Musichal; Gece boyunca 10’dan fazla DJ’in sahne aldığı mekan konser mekanı olmaktan daha fazlasına sahiptir. Mekanda konserlere katılan sanatçıları dinlerken aynı zamanda yemeklerle donatılmış masada hem eğlenip hem de yemek yenebiliyor. Lübnan Gece Hayatı için müzikal ve kültürel anlamda zengin gece geçirmek için ideal seçenekler arasında en iyilerinden biri diyebiliriz.

yoldasin beyrut musichall 960x640 - Lübnan Gece Hayatı

B 018 Gece Kulübü; Lübnan’ın yer altı kulübü ülkenin en ünlü kulübüdür. Çok fazla geniş olmayan mekana bir kere giden bir daha gitmek isteyecek kadar çok eğlenecektir. Eğlencenin gece boyu devam ettiği mekanda sabahın ışıkları tavanlar açıldığı zaman fark edilir.

Uluslar arası Standartlarda En İyi Mekanlar

Sky Bar; Uluslar arası üne sahip barda Avrupa’nın pek çok kez yılın en iyi mekanı olarak seçilmiş. Dünya standartlarında bir eğlencenin yaşandığı kulüpe girebilmek için rezervasyon yapılmış olması gerekiyor. Kimsenin yerinde durmadığı mekanda oturularak eğlenilmez. Çılgın partilere sahne olan kulüp atmosferini yaşayanlar bir kez daha gitmek isteyecek.

White Beirut; Beyrut’a giden turistler mutlaka Lübnan Gece Hayatı içinde bu mekana uğramıştır. Eğlencenin yüksek dozda olduğu mekanda particilerin en çok tercih ettiği yerler arasındadır. Sağlam bir DJ performansı için gidilmesi gereken gece kulübüdür. Gurmelere hitap eden restoranı ve yüksek kaliteli eğlencesini bir arada sunar. Dünyadaki en iyi dansçıların sahne aldığı mekanda bu kadar popüler olmasının karşılığı olarak fiyatları da epey yüksektir. Beyrtut’a gidildiğinde mutlaka gidilmesi gereken mekan gece hayatına farklı bakışıyla eğlencenin dibine vurmak için ideal seçenek olacak.

İncele!  Burgas Gece Hayatı

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ