Los Angeles Gece Hayatı

Bu zamana kadar sadece Amerika Birleşik Devletleri değil, diğer ülkelerde de gece kulüplrine yönelik benzer faaliyetler gösterilmeye başlanmıştır. Los Angeles gece hayatı birçok farklı ülkeden gece kulüplerine eğlenmeye gelen insan sayesinde daha renkli bir hal alıyor. Genel yapı itibariyle kokteyl ve ortalama alkollü içeceklerin yoğun bir şekilde tüketilebildiği anlaşılıyor. Bazı turistlerin aşırı alkollü içecekleri deneyimlemek istemesi, mekanlardaki içecek çeşitliliğinin de artmasına neden olmaktadır. Işık şovlarıyla birlikte en başarılı gece hayatını bu şehirde görebilirsiniz. Köpük partilerinin yanısıra ses düzeneklerinin yerleştirilmesiyle ilgili başarıya da değinilebilir. Mekanların kalitesi fiyatlarından değil, mekanda yaygın bir şekilde kullanılan müzik türüne göre değişebiliyor.

Los Angeles Önemli Gece Kulüpleri ve Özellikleri

Çok uzun bir süre boyunca Los Angeles gece hayatı hareketliliğinden hiçbir şey kaybetmemiştir. Çok önemli ve binlerce insanın eğlendiği plajlarda düzenlenen partiler, şehrin önemini gözler önüne seriyor. Eğer plajda eğlenmek yerine gece kulüplerini tercih etmek isterseniz, bu durumda da birçok seçeneğinin bulunuyor. Bazı mekanlar çok yüksek ücretlerle hizmet veriyor. Aynı içecekleri daha farklı bir mekanda daha uygun fiyattan içebilmeniz mümkündür.

1415565 675213439165955 1063345858 o - Los Angeles Gece Hayatı

Şehrin merkezinde birbirine yakın olan mekanlarda süren yarışlar çoğu zaman müzik kalitesine göre sonuçlanabilmektedir. Şu mekanlarda rahatlıkla eğlenebilirsiniz;

  • The Avalon: Kokteyller uygun fiyatlı olmasına karşın son derece lezizdir. Alkollü içeceklerin çeşitliliği de birçok farklı damak tadına sahip insanın da kulübe ilgi göstermesine imkan tanımaktadır.
  • Las Palmas: En çok tercih edilen kulüplerden bir tanesidir.
  • DragonFly
  • Mayan
  • King King
  • Grestone Manor
  • Bardot Hollywood
  • Boulevard 3
  • Dim Mak Studios

Los Angeles Gece Kulüpleri ve Ortalama Ücretleri

Los Angeles genelinde çoğu zaman ünlülerle karşılaşılan mekanlar çok yüksek ücretlerle hizmet verebiliyor. 21 yaşın altında olanlar için publara girebilmeniz mümkündür. Gece kulüplerinde sadee elektronik müzik değil, caz ve rock gibi birçok farklı müzik türü bulunmaktadır. Gece kulüplerine girebilmeniz için belirlenmiş olan 21 yaş sınırının üzerindeyseniz her mekana girebilirsiniz. Los Angeles gece hayatı dahilinde çoğu gece kulübünde gece 02:00 civarına kadar eğlenebilirsiniz.

İncele!  Odessa Gece Hayatı

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ