Ljubljana Gece Hayatı

Slovenya’nın başkenti olan şehirde gece hayatı oldukça renklidir. Türkiye’den iş amacıyla gidenlerin yanı sıra Erasmus öğrenci değişim programıyla en çok tercih edilen şehirler arasında yer alır. Gençlere hitap eden çok seçeneğin olduğu Ljubljana Gece Hayatı şehir küçük olmasına rağmen keyifli gece yaşatabilir. Nehir kıyısından şehir merkezine doğru uzanan sokakta çok sayıda gece kulğbü bulunur. Şehirde gece yarısından sonra içki satışına yasak getirildiği için alkollü içecekler barlarda ve gece kulüpleri tercih edilir. Öğrenci şehri olan Ljubljana sırf öğrencilere hitap eden mekanların yanı sıra orta ve üst sınıfa da hitap eden seçenekler yer alır.

Eğlence Hayatı İçin İdeal Seçenekler

Parlament Pub; Öğrenci kesimine hitap eden mekan bar olarak bilinir ama pazartesi geceleri öğrenci partileri yapıldığı için kulüp adını almış. Bira ve kokteyller oldukça ucuz olan mekanda her öğrenci en az bir kere bu mekanda gece geçirmiştir. Girişinin ücretsiz olması da öğrenci için ideal seçenekler arasındaki yerini alır.

cirkus - Ljubljana Gece Hayatı

Companeros; Slovenska Cesta üzerinde Fresco’nun yakınlarında yer alan bu mekanda her zaman kalabalıktır. Fiyatları gece kulüplerine oranla normal seviyelerdedir.

Metalkova; Atmosferiyle, dizaynıyla tercih edilen bar her daim kalabalıktır. Kaliteli müzik anlayışları bulunan mekanda hippiler ağırlıklı olarak burayı tercih eder. Cuma geceleri özel partiler yapan kulüpte fiyatları da oldukça ucuzdur. Bazen dışarıyı da açan mekan Ljubljana Gece Hayatı seçenekleri arasında tercih edilebilir.

Öğrencilere Hitap Eden Mekanlar

KMS; Yerli Slovenya halkının en çok tercih ettiği mekanın atmosferi mükemmel gece için bulunmaz ortamlar yaratır. Girişi her zaman ücretli olan gece kulübünde sadece cumartesi geceleri bayanlara ücretsiz giriş seçeneği bulunur.

Cirkus; Orta ve üst sınıfın geldiği mekanda giriş ücreti 5 Euro olarak belirlenmiştir. Canlı performanslarıyla Djler den kaliteli müzik dinlenebilir. Şehir merkezinde bulunan kulüpte özel partiler olduğunda giriş ücreti daha da yükseliyor.

İncele!  Eskişehir Gece Hayatı

Top Six; Ljubljana Gece Hayatı için kentin en şık gece kuübü olarak bilinir. Kulübe giriş kontrollü olarak yapılır. Şehir merkezinde yer alan mekan muhteşem manzarasıyla tercih edilebilir.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ