Lizbon Gece Hayatı

Lizbon Gece Hayatı için yer arayanlar Bairro Alto bölgesine mutlaka gitmelidir. Sahil kenarında bulunan bölge her gece yaklaşık 50 bin kişiyi ağırlıyor. Gece hayatında eğlenmek isteyenler için yerli ve yabancılar için tercih ediliyor. Bölgenin en seçkin mekanları arasında Avenida 24, Alcantara ve Doca De Santo Amora yer alıyor. Fado müzik sevenler için Lizbon’da yüzlerce bar ve pubları bulunur kent içinde. Barlar genelde ufak olsa da makul fiyatları dolayısıyla tercih edilebilir. Dockas Bölgesi de eğlencenin yaşanacağı yerler arasında. Fiyatları epey pahalı olan bölgeye çok paranız yoksa gitmek hayal kırıklığı yaşatır. Lizbon’un en güzel tarafı gece hayatı dışarıda yaşanıyor olmasıdır. Mekanlarda dar alanlarda eğlenmek yerine direk sokaklarda eğleniyorlar. Avrupa şehirlerine göre uygun olan gece hayatında dikkatli olunması gerekenlerden biri de uyuşturucu satıcılarının tuzağına düşmek olacaktır.

Lizbon’da Gece Farklı Yaşanır

A Ginjinha; Geleneksel içkilerin tadına bakmak ve gecenin tadını çıkarmak için uygun olan yerde biraz pahalı da olsa göze alınabilir.

Pensao Amor; Atmosferiyle, ortamıyla keyifli gece için ideal yerlerden birisi olan Pensao Amor’da kokteyller biraz pahalı olsa da diğer alkol seçenekleri oldukça uygun fiyatlarda bulunuyor. Lizbon Gece Hayatı için Mükemmel DJ eşliğinde gecenin tadının çıkarılabileceği mekan sadece kokteyllerinin tadına bakmak için bile gidilebilir.

Red Frog Speakeasy Bar; Ortamı harika olan yerde mükemmel servisiyle, alışılmışın dışında kokteylleriyle sıra dışı bir gece için ideal yerler arasında bulunan Red Frog Speakesay Lizbon’a gidecekler için tavsiye edilebilir.

lounge 3 54 990x660 201406010050 - Lizbon Gece Hayatı

Gece Hayatı Lizbon’da Renkli Geçiyor

Park Gece Kulübü; Muhteşem manzarası ve atmosferiyle yerel halkın uğrak yerlerinden biri olan kulüp fazla pahalı olmaması da dikkat çekiyor.

Sky Bar; Tivoli otelin terasında yer alan mekanda açık havada güzel bir akşam geçirmek için ideal. Yiyecekleri ve içecekleriyle, müziğiyle etkileyici ortamıyla gidilebilecek yerler arasında bulunuyor.

İncele!  Endonezya Gece Hayatı

Bar Foxtrot; Lizbon Gece Hayatı İçkileriyle yemekleriyle haya kırıklığına uğratmayacak fiyatlarıyla gecenin tadını çıkarabilmek için ideal yerler arasında bulunuyor. Caz müzik severler içinde mekan tercih edilebilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ