Letonya Gece Hayatı

Letonya Gece Hayatı başta Riga olmak üzere diğer kentlerinde de renklidir. Eğlence yerleri için fiyatlar ülkemize göre biraz daha ucuz. İçki için genelde bira tercih ediliyor. Alkol almak isteyenler için barlarda fiyatlar gece kulüplerine oranla yarı yarıya daha ucuz. Gece hayatının oldukça renkli geçtiği Riga diğer Avrupa ülkelerine göre barlar daha geç saatlere kadar açıktır. Old Town bölgesinde bir çok pub bulunabilir. Cuba Cafe, Paddy Wheelan’s Pub, Omas Briljanti, Radio Bar’da hafta içi ve hafta sonu eğlence hız kesmeden devam ediyor. Riga’da bulunan kulüplerde daha az harcamak isteyenler için Old Town Riga’da hemen merkezin dibinde bulunan onlarca disko ve gece kulübü vardır ve fiyatları daha uygun seviyelerdedir.

Riga’da Gece Hayatı Biraz Pahalı Olsa da Eğlence Garantili

Club Essential – Skolas 2, Riga; 3 kata yayılmış dünyaca ünlü kulüpte en önemli dans ve house müzikleri burada çalınır. Letonya Gece Hayatı Olağanüstü ses ve ışık efektleriyle donatılmış kulüp Riga’daki en iyi kulüplerden biridir.

Ekran Resmi 2017 02 21 13.30.58 - Letonya Gece Hayatı

Kulüp Rai; Brivibas 96; Moskova tarzı dans kulübünde ünlü djler ve seksi atmosferiyle parlak ışıklar altında herkesin kendini daha genç hissedeceği yerdir.

Godvil – Brivibas; Büyük konser salonu bulunan gece kulübü modern stilleri ve geniş içki mekanlarıyla elit kesim mekanın daimi müşterileri olduğu için fiyatları da epey pahalıdır.

Push Club Terbatas 2; Rigada en yeni ve sıcak seçkin gece kulüpleri arasındadır. Birbirinden farklı insanların tanışıp kaynaştığı Uluslar arası mekandır. Turistler tarafından da tercih edilen yer fiyatları biraz pahalıdır.

Eğlenmek İçin İdeal Seçenekler

Studio 69; Letonya Gece Hayatı Rus kızlarının olduğu atmosferi çok güzel ve mutlaka gidilmesi gereken yerdir. Moskova’da kulüpler gibi işleyiş tarzları vardır.

İncele!  Üsküp ve Gece Hayatı

Black Magic Bar; Alkollü içkileri, kahveleri, tatlılarıyla inanılmaz lezzetler sunan ve eğlence için tercih edilebilecek yerler arasında bulunuyor.

The Armoury Bar; Arkadaş grubuyla gidilebilecek ve fazla kalabalık olmayan mekan gidilebilecek uygun fiyatlı yerler arasında bulunuyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ