Las Vegas Gece Hayatı

Asla uyumayan şehir olarak anılan Las Vegas için ilk akla gelen gece hayatıdır. Sınırsız aktiviteleri bulunan şehirde gece dışarı çıkmak için idealdir. Şehirdeki en hareketli bölge Strip bölgesidir ve burada bulunan barlar, gece kulüpleri ve kumarhaneler misafirlerinin her istediği eğlenceyi sunar. Kumarhaneleriyle ünlü şehirde sokaklarda bile slot makineleri vardır. Kumarhane girişlerinde 21 yaş altındaki müşterileri alınmaz. İlgi çekici gösterilerinin sıklıkla yer aldığı gecelerde kentin her yerinde ücretsiz olarak seyredebilme imkanı da Las Vegas Gece Hayatı için idealdir. Güncel programlarda yayınlanan gösterileri her kesime hitap edecek kadar çeşitlidir. Sirk gösterileri, sihirbazlık gösterileri ve Broadway şovlarıyla renkli geceler yaşanabilir.

Eğlencenin Şehri Las Vegas Geceleri

Fat Thuesday; Las Vegas’ın en uygun fiyatlı mekanlarından olan gece kulübünde doyasıya eğlenmek mümkün.

Turnt Up Tours; Üç farklı havuz partisi düzenlenen mekanda ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırlıyor. Fiyatı biraz pahalı olsada eğlenmek için gidilecek yerler arasında bulunuyor.

Parsasol Up Parasol Down At Wynn Las Vegas; Kumarhanesiyle, barlarıyla ve showlarıyla tercih edilebilecek yerler arasında bulunuyor. İçkisi ve kısa gösteriler için ortamı fazlasıyla güzel.

Banger Brewing; Kaliteli biraları, personeli ve geniş salonlarıyla eğlencenin adresi olan mekan Las Vegas Gece Hayatı için ideal yerler arasında bulunuyor.

Ekran Resmi 2017 02 21 13.27.44 - Las Vegas Gece Hayatı

Geceye Eğlence Katmak İçin Seçenekler

La Epic Club Crawls Las Vegas; Kulüpleri eğlenceli ve fiyatları indirimli olan yerler gece kulüpleri arasında fark yaratan mekanlardan birisi.

Party Tours; Partiler için oldukça renkli mekanlardan birisi. Fiyatları da makul seviyede oluşu gençlerin gidebileceği mekanlar arasında yer alıyor.

Brady Garret’s Comedy Club; Gecesine eğlence katmak için komedi showlarıyla farklı bir eğlence getiren mekanda fiyatlar biraz pahalı.

Marquee Nigtclub & Dayclub At The Cosmopolitian Of Las Vegas; Açık ve kapalı kulüp mekanlarıyla oldukça eğlenceli yerler arasında yer alıyor. Las Vegas Gece Hayatı için en iyi yerlerin başında yer alıyor. Parti yapmak isteyenler için de uygun.

İncele!  Dubai Gece Hayatı

XS Nigtclub; Fiyatları pahalı olan gece kulübü küçük atmosferi ve kalabalığıyla dikkat çekiyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ