Kuşadası Gece Hayatı

Kuşadası Gece Hayatı seçenekleri saymakla bitmeyecek kadar fazla seçenekleriyle mükemmel gecelere sahne oluyor. Her zevkten kesime hitap eden meyhanesinden, barlarına, gece kulüplerine kadar renkli gecelere yaşatacak gözde mekanları fazlasıyla bulabilmek mümkün.

Harem Bar; Günün müzik trendlerini mekanlarına yansıtan gece kulübü sadece yaz akşamlarında hizmet veriyor. Authentic aksesuarları, dekorasyonuyla ve geniş barıyla nostaljiyi elden bırakmayan müzik seçenekleriyle gece hayatını renklendirecek ortamlardan arasındaki yerini alıyor.

Bar 19 Kuşadası; Açıldığı günden bugüne kadar en çok tercih edilen mekanlar arasında bulunuyor. Hıncahınç kalabalık olan barda günün müzik trendleri sunuluyor. Kışın kapanan barda yaz gecelerinde renkli gece hayatı yaşamak için ideal. Ünlü DJ’ler, egzotik dansçılar ve şov gruplarıyla keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirilebilir.

Gece Hayatında Türküyle Eğlenmek İsteyenler İçin İdeal Mekanlar

Havuz Başı Türkü Evi; Kuşadasının en kaliteli solistleri ve müzisyenleri bulunan mekanda deneyimli personeliyle hizmet veriliyor. En kaliteli hizmeti veren mekan uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor. Haftanın her günü değişik sanatçıların sahne aldığı mekan Kuşadası Gece Hayatı ile tatilcilerine keyifli saatler yaşatıyor.

Munzurum Türkü Evi; Kuşadası Kaleiçi’de bulunan mekanda eğlence sektörü için kaliteli solistleri ve serviste kusurda bulunmayan deneyimli servis elemanlarıyla eğlenmek için ideal yerlerden birisi. Uygun fiyatlarıyla tercih edilebilecek mekanda müzisyenleri de bulunur.

kusadasi gece - Kuşadası Gece Hayatı

Tatilcilerine En İyi Seçenekleri Sunan Mekanlar

Kuşadası Bar; Farklı konseptiyle standartların üzerinde hizmet sunan mekanda yerli ve yabancı misafirlerine güvenli ortamda en iyi hizmeti veren yerler arasında bulunuyor. Bir çok ünlü ismin sahne aldığı eğlence mekanı dans ve eğlence için gece hayatını renklendiriyor.

Ex Club Kuşadası; Bir çok ünlü ismin sahne aldığı tatilcileri eğlendiren mekanda metal müziğin ve tüm kitlenin nabzını tutan Dorock Bar organizasyonlarıyla en çok tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor.

İncele!  Malta Gece Hayatı

Cafe Marin Kuşaadası; Gündüzleri ayrı, akşamları ayrı güzelliklere sahne olan mekanda güler yüzlü servis elemanları, yemekleri ve canlı müziğiyle Kuşadası Gece Hayatı için tercih edilebilecek yerler arasında yer alıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ