Küba Gece Hayatı

Küba gece hayatı ülkenin genelinde oldukça önemli ve araştırılması gereken mekanlara ev sahipliği yapıyor. Bazı mekanlarda son derece kaliteli içkilerle karşılaşılabiliyor. Ayrıca bu içkilerin hiç de pahalı olmaması, ülkenin her bir şehrinin ilgi görmesini sağlayan özelliklerinden bir tanesidir. Yıllar boyunca gecelerin eğlenceli geçebilmesini sağlayacak yeni içkilere ev sahipliği yapılmıştır. Böylece Küba’da gece hayatı gelişmiş ve şehirlerin merkezlerinde yerini almaya başlamıştır. Bazı mekanlar şehrin merkezinde olmamasına ve büyük bir kitleye hitap etmemesine rağmen çok kaliteli içecekler satabiliyor. Merkezdeki mekanlarda canlı müzik avantajının bulunması da oldukça mantıklı seçimlerden bir tanesidir.

Küba Önemli Gece Kulüpleri ve Özellikleri

Yıllar boyunca ülkenin bünyesinde bulunan ve gelecekte de bulunabileceği bilinen uygulamalara ev sahipliği yapılmıştır. Küba gece hayatı ülkenin başkentinde bile en kaliteli içeceklerle birlikte birçok farklı mekanda görülebilmektedir. Özellikle Havana’da ulaşabileceğiniz popüler mekanlarda son derece kaliteli içecekler ve sunumlar bulunmaktadır. Havana’da bulunan popüler mekanlar şunlardır;

  • El Floridita: Yıl içerisinde her mevsim ilgi gören ve sert içkilerin sunulduğu bir mekandır. İçkiler son derece farklı ve bölgeye özgü olduğu için, bitkilerin aromasını almak mümkündür. Bu özelliğe karşın, fiyat da oldukça uygundur.

gece hayati cancun resimi - Küba Gece Hayatı

  • Tropicana: Şehre gittiğinizde yerleşim merkezlerinin her bir bölgesinde eğlence merkezini görebilirsiniz. En çok tanınan ve servisinden hoşlanılan yerlerden bir diğeri de Tropicana olarak tanımlanmıştır. Mekana giriş ve sonraki süreç diğer mekanlardan biraz daha pahalı olabiliyor. Gece kulübünde her türlü içeceğin tadıldığı görülmektedir. Turist sayısı fazla olmasına rağmen ücretler yüksek değildir.

Küba Gece Kulüpleri ve Ortalama Ücretleri

Gün içerisinde gezilebilecek ve görülebilecek yerleri açısından Küba, her bir şehrinde son derece özel uygulamalara yer vermektedir. Ülkenin dört bir yanında doğal olan şeylere daha fazla ilgi gösterildiği biliniyor. Bundan dolayı da bir yandan turist çekebilmek amacıyla önemli ölçüde geleneksel davranışlar sergileniyor. Küba gece hayatı ülke genelinde satışı yoğuno lan aromalı içecekler sayesinde renklenebilmektedir. Bitkilerin fermantasyonu sonucunda ortaya çıkan alkollü içkiler olabildiğince serttir. Bundan dolayı farklı tatları denemeden önce iyi bir seçim yapmanız gerekecektir.

İncele!  Las Vegas Gece Hayatı

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ