Kazakistan Gece Hayatı

Kazakistan tatilinde geceleri de hoş vakit geçirmek isteyen gezginciler için gece hayatı da çok sayıda seçenek bulunuyor. Şık ve kalteli mekan arayışında olanlar için gece kulüplerinin sayısı çok fazla değil. Gece kulüpleri seçeneklerinin az oluşundan kaynaklanan bir gerçekte fiyatlarının epey pahalı olması dikkat çekiyor. Kazakistan Gece Hayatı için pahalı olmasına aldırmayanlar için her zevke uygun seçenekler arasından seçim yapılabilir.

Kazakistan’da Dikkat Çeken Mekanlar

Copacabana Latino Club; Latin kültürünün daha çok yaşatıldığı gece kulübü Salı ve Pazar arası açıktır. Atmosferi sıcak olan ve gece hayatında eğlenmek için yola çıkanları yarı yolda bırakmayacak kadar hoş bir mekandır. Canlı müzikler sunulan kulüpte eğlenmek için idealdir. Latin dansları öğrenmek isteyenler için Kübalı öğretmenleri sayesinde denenebilir.

Da Vinci Nigtclub; Kazakistan Gece Hayatı için en ciddiye alınacak gece kulüplerinden birisidir. Karoke temalı kulüpte Rusça ve İngilizce müziklerle eğlenilir. Kulübe gidebilmek için önceden rezervasyon yapılması gerekir.

Cartell Nigt Club; Salon ve karaoke odası bulunan gece kulübü Kazakistan’ın önde gelen kulüplerinden biridir. Ünlü sanatçıların hafta sonları eğlenmek için bu mekana gelirler. Yetenekli barmenlere sahip olan kulübe girişte sıkı kontrol yapılır. Her türlü alkollü ve alkolsüz içki seçenekleri sunulan kulüp sabahın ilk ışıklarına kadar açıktır.

maxresdefault 2 - Kazakistan Gece Hayatı

Gece Hayatında Seçenekleriyle Kazakistan Gezisi

Mojo Nightclub; Panfilov Park binasının en üstünde bulunan gece kulübünde 2 tane DJ ve özel kokteylleri vardır. Büyük sahneye sahip kulüpte ses sistemi ve ışık sistemi en mükemmel şekilde mekana yerleştirilmiş. Muhteşem iç dekoru da bulunan kulüp birinci sınıf parti vermek için idealdir.

World Fashion Lounge Bar; Kazakistan’ın en ünlü moda tasarımcıları tarafından dekor edilen mekan büyük geniş ekranlı Tv ve zeminiyle dikkat çekecek kadar hoş tasarlanmış. Karoke odası, defileler ve güzel kızların bolca bulunduğu mekan eğlenmek için ideal olacaktır.

İncele!  Erbil Gece Hayatı

Rock Club Zhest; Kazakistan Gece Hayatı için tek gerçek rock yapılan bar gayet güzel mekanlardan biri. İçeriye girişin ücretli olduğu kulüpte her hafta farklı canlı gruplar sahneye çıkıyor.

Dacha Bar; Müziği, barı ve yemekleriyle gece hayatının tadını çıkarmak isteyenler için ideal seçenek arasındaki yerini alıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ