Home » İletişim

İletişim

https://yurtdisiseyahatler.com/ tavsiyeleri yanında iletişime geçerek soru sormak ve gezi planları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz mail adresimizi kullanabilirsiniz. Bu alanda bize sorularınızı, merak ettiklerinizi, tavsiyelerinizi, şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Hatta yaptığınız geziler neticesinde memnuniyetlerinizi de bize bu alandan iletebilirsiniz. Mail adresine 7/24 sorularınızı ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Size yapılacak olan geri dönüşler ile birlikte planlarını yapmaya başlayabilirsiniz.

iletişim - İletişim

Görüşlerinizi iletebileceğiniz tek alan mail adresi değildir. Telefon numarası üzerinden de irtibata geçerek merak etikleriniz hakkında detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz. Mobil kullanımlarınız ile birlikte aynı zamanda sosyal medya adresleri üzerinden de takip gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede yurt dışı için açıklanan yeni bilgiler üzerinden de anında haberdar olabilirsiniz.

Bunun yanında tavsiye yazılarının alt alanlarında sizin için kullanıcı yorum alanları tasarlandı. Bu alanlara görüşlerinizi bildirerek tavsiyelerden yararlanma oranınızı da bize bildirebilirsiniz. İrtibat numaraları ya da adreslerini kullanarak bizim ile iletişime geçmeniz ile birlikte tavsiyelerden çok daha fazla yararlanabilirsiniz. Özellikle gezi planlarını yapmadan önce iletişime geçmeniz ile birlikte gezilerinizi çok daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

iletişim mail adresimiz emintatli06iconfinder icon ios7 at 211692 - İletişimgmail.com