Houston Gece Hayatı

Houston gece hayatı, bu kente gelen turistlerin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Teksas eyaletinin en büyü kenti olan Houston, size farklı alternatifler sunan bir şehirdir. Şehirde birçok farklı gece kulübü yer almaktadır. Bunun yanı sıra bu kentte değişik zevklere hitap edebilen barlar da bulunmaktadır. Bu mekanlara giderek, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmeniz mümkündür.

Houston Gece Kulüpleri Hangileridir?

Wild West Houston: Çok uzun yıllardan beri hizmet veren bir gece kulübüdür. Oldukça nezih bir ortama sahiptir. 20 senelik tecrübeye sahip bir mekandır. Canlı performansları ise görülmeye değerdir. Genel olarak pop, disco ve elektronik tarzda müzikler icra edilmektedir. Şehrin en kaliteli dj performansları bu mekanda sergilenmektedir.

rawImage - Houston Gece Hayatı

Venue: 11 seneden beri faaliyet gösteren bir başka gece kulübüdür. Özellikle buradaki servis mükemmeldir. İç dizayn da başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Büyükçe bir salonu vardır. Eğlenmek için bu mekanı tercih etmek akıllıca bir seçim olacaktır.

El Huracan Disco: Büyük bir canlı konser mekanıdır. Haftanın belirli günlerinde oldukça popüler olan gruplar tarafından burada güzel konserler düzenlenmektedir. Latin müziğin ağırlıkta olduğu bir gece kulübü olarak dikkat çekmektedir. Hafta sonları oldukça kalabalık olmaktadır. Cumbia, Tierra Caliente gibi müzikal tarzların en güzel örnekleri çalınmaktadır. Houston gece hayatı bu mekanda sonuna kadar yaşanabilir.

Crystal Nightclub: Girişi ücretli olan bir mekandır. Ünlü gruplar burada zaman zaman sahne almaktadır. Ayrıca mekan içerisinde sadece Latin müziğin çalındığı bir bölüm de bulunmaktadır. Bu bölümde dilediğiniz kadar dans edebilir ve günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin devam ettiği mekanda, rahatlayabilir ve çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz.

Numbers: 28 seneden beri hizmet veren güzel bir mekandır. Değişik tarza müziklerin çalındığı bir gece kulübüdür. Video dans adı ile bilinen etkinliklere katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı müzikal tarzların da en iyi örneklerine burada rastlayabilirsiniz. Devasa bir video ekran mevcuttur.

İncele!  Eskişehir Gece Hayatı

Houston Gece Kulüpleri Pahalı Mı?

Houston gece hayatı, diğer Amerikan şehirlerinin aksine daha sakindir. Bundan dolayı da fiyatlar ona göre ayarlanmıştır. Genellikle ortalama ve hatta bazı mekanlarda ortalamanın altında fiyatlara rastlanabilmektedir. O yüzden fiyatlar çok da pahalı değildir. Erasmus ile giden öğrenciler bile bu mekanlarda rahatlıkla istedikleri kadar eğlenebilirler. Bunun yanı sıra mekanlara giderken bazı şeylere de dikkat etmek gerekmektedir. İngilizce bilmiyorsanız, buralarda zorlanabilirsiniz. İnsanlar sıcak kanlıdır, onlarla rahat iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ