Houston Gece Hayatı

Amerika’nın en düzenli ve en lüks eyaletlerinden bir tanesi olan Houston gece hayatı açısından da yenilenmeye başlanmıştır. Tam bir alışveriş ve eğlence eyaleti olarak görülen bölgede birbirinden kaliteli ve lüks mekanlarda bulunulabilir. Gece boyunca eğlenebilmenizi ve enerjinizi saklayabilmenizi sağlayacak mekanları tercih edebilirsiniz. Sadece içki bulmak için değil, aromalı içkiler tadarak ağız tadınızın güzel içeceklerle yerine gelmesini sağlamak için de bu mekanlara gidebilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri bünyesinde bulunan ve hayatın merkezi olarak görülen şehir merkezleri, oldukça önemli bir yapıya sahiptir. Eyaletin orta kısımlarında çok sayıda kafe ve bar bulunur. Bunların yanısıra büyük gece kulüplerine ulaşılabilmesi de mümkündür.

proof rooftop houston - Houston Gece Hayatı

Houston Önemli Gece Kulüpleri ve Özellikleri

Çok önemli mekanların girişte güvenlik prosedürlerini yerine getirmek için çaba sarfettiği görülebiliyor. Publarda aynı durum görülemediği için, 21 yaş altındaki kişilerin de Houston gece hayatı bünyesinde yer alabilmeleri mümkün olabiliyor. Bu eyalette genel olarak gecede ne gibi davranılabileceği, hangi içeceklerin tercih edilebileceği ve hangi faaliyetlerde bulunulabileceği belirlenmiştir. Sınırsız eğlenceye ulaşabilmek için mutlaka belirlenmiş olan değerler üzerinden gece kulübü seçimi yapmalısınız. Aşağıdaki bölgelerdeki kulüpler tercih edilebilir;

  • Downtown, bünyesinde onlarca büyük gece kulübü ve pub bulundurmaktadır. Bu bölgede bulunan gece kulüplerinde genellikle Kuzey ve Güney Amerika içkileri daha popülerdir. En kaliteli viskileri bu bölgede bulabilirsiniz.
  • Midtown, bölgesi dahilinde çok sayıda gece kulübüne ulaşılabilmektedir. Önemli gece kulüplerinin her biri, ücretinin uygun olması nedeniyle bölgedeki yerini almıştır.
  • Old Market Square
  • Montrose
  • Richmond, genellikle çok daha ucuz fakat daha az içki çeşitliliğinin bulunduğu bir yapıya sahiptir.

Houston Gece Kulüpleri ve Ortalama Ücretleri

Houston Teksas bünyesinde herhangi bir gece kulübünde girişte ücret alındığı taktirde bazı avantajlara sahip olunabilecektir. Bazı kulüplerde girişin ardından bir, bazılarında da iki içkiyi ücret ödemeden alabilirsiniz. 21 yaşın üzerinde olmayanların, Amerika Birleşik Devletleri kanunlarına göre içeri girmesi engelleniyor. Bu süre zarfında yaşınızı Houston gece hayatı için uygun olduğunu kanıtladığınız taktirde tüm ucuz ve pahalı gece kulüplerine girebilirsiniz.

İncele!  New York Gece Hayatı

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ