Estonya Gece Hayatı

Estonya Kuzey Avrupa’da. Başkenti Talin olan Baltık devletinde turistler için farklı eğlence mekânları bulunuyor. Eğlencenin merkezi de ülkenin merkezi olduğu gibi Talin. Burada eğlence sınırı yok. Sabahlara kadar ve istenen miktarda alkollü içki tüketmek hatta bir adet. Farklı eğlence türlerinden bahsetmek Estonya için pek mümkün değil. Burada, bölgeye uygun tarz bir eğlence kültürü var ve bölgenin genel kültürü de gelen turistlerin neredeyse tamamına hitap ediyor.

İçki fiyatlarının düşük olması da eğlencenin daha doludizgin olarak yaşanabilmesine imkân tanıyor. Estonya gece hayatı bu sayede dünyanın birçok yerinden sırf bu yüzden de büyük ilgi görüyor. Değişik bir ülkede, ucuz yollu eğlenmek isteyen turist profiline özellikle de Türkiye’den katılanların sayısı oldukça fazla.

Estonya’nın En İyi Mekânları Bunlar

  • Versus: Burada daha fazla Ruslar var. Eğlence tarzı, tamamen Ruslara ve Rusların eğlence tarzını sevenlere hitap ediyor. Tallin’de bulunan bu mekân bir gece kulübü.
  • Hollywood: Kadınların en sevdiği mekân da burası çünkü çarşamba günleri mekân kadınları içeriye ücretsiz alıyor ve kadınlar çarşamba günleri burada hiç para ödemiyorlar. Buna her türlü içki ve yiyecek de dâhil. Çok sıra dışı bir uygulama olarak görülen ücretsiz Çarşamba uygulamasına, turist kadınlar da dâhil ediliyor. Burası şehirde bilinen e ünlü gece kulübü. Genel olarak fiyatları ve kalitesi çok yüksek bir yer. Bu yüzden de çarşamba günleri mekâna, özellikle mekânı merak edenler, genelde buraya gidemeyenler gitmiş oluyorlar.

1000 500 false false ddb141d083398f2618630ba725f341b7 - Estonya Gece Hayatı

  • Koht: Şömine sever misiniz? O zaman burayı çok seversiniz. Burada şömine ve bira var. İkisi de son derece kaliteli. Her duyunuza hitap eden mekânda fiyatlar da oldukça makul.
  • Labor: İşte muhabbet ve bir yerlere gitmeden önce gidilecek bir mekân. Yani genelde gece açılışı burada yapılıyor. Burada shot keyfi yaşanıyor ve dans için başka mekânlara da kayılabiliyor. Tüm gece burada kalmak da bir seçenek çünkü dans etmek için de burada gerekli her şey bulunuyor. İddiaya girenler soluğu burada alıyor. Kaç tane shot atılır hesaplaşmalarına sahne mekânda turistler de çok eğleniyorlar. Estonya gece hayatının en eğlenceli mekânlarından biri kesinlikle burası kabul ediliyor.
İncele!  Tokyo ve Gece Hayatı

Ev Yapımı Biralar da Estonya Kültürüne Dâhil

Ev yapımı biralardan tatmak, gecenizi bu ayrıcalıklı lezzetler eşliğinde geçirmek isterseniz ” Beer House ” kesinlikle en doğru tercih. Estonya gece hayatı içinde buranı yeri çok ayrı çünkü burada tipik bir Estonya evi hissini gelenler yaşayabiliyorlar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ