Erken Rezervasyon Otelleri

 

Tatil dönemi yaklaştıkça insanlar şimdiden nerede tatil yapacaklarına karar vermeye ve bunun için gerekli parayı biriktirmeye başladılar. Gerek yurt içindeki tatil köyleri ve oteller olsun gerekse de yurt dışındaki oteller ve tatil turları olsun bir çok imkan önünüzde sıralıdır. Ancak tek başınıza değil de ailecek bir tatile çıkacaksanız o halde yapacağınız tatil için ödeyeceğiniz fiyatın da uygun olması önemli bir kriterdir. Bundan dolayı Erken Rezervasyon Otellerini tercih etmeniz daha mantıklı bir davranış olur.

Ülkemizde içindeki bir çok tatil bölgesinde bulunan bu erken rezervasyon yapabilme şansınızın olduğu otellerde normalden daha az para ödeme fırsatından yararlandığınız gibi aynı zamanda da kaliteli bir tatil geçirirsiniz. Günümüz teknolojisinde internete girdiğiniz zaman hemen arama motoruna erken rezervasyon yapılabilecek oteller şeklinde yazdığınız zaman karşınıza bir çok kaliteli otel seçeneği çıkacaktır. Ancak tabi ki de erken bir rezervasyon yapabilmek için tatil tarihlerinizin kesin olarak belirli olması gerekiyor. Aksi takdirde yaptırdığınız rezervasyondan dolayı paranızı kaybedebilirsiniz.

Yurt İçindeki Erken Rezervasyon Otelleri

Ülke içinde erken bir şekilde rezervasyon yaparak tatil bölgelerinde kaliteli bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Özellikle Akdeniz bölgesinde Antalya Ege bölgesinde ise İzmirde bulunan Erken Rezervasyon Otellerini tercih ederek kaliteli bir tatil anısına uygun bir fiyatta kavuşabilirsiniz.

Antalya Belek bölgesinde bulunan Tui Magic Life Belek otelinde yaz dönemi için erken rezervasyonda %40 oranında bir fiyat indirimi yapılmaktadır. Aynı zamanda Ayrıca Alanya ve Side gibi tatil yerleşkelerinde de kaliteli bir çok otelde %37 oranında bir indirim söz konusudur.

Eğer tatilinizi Ege bölgesinde yapmak isterseniz tercih edebileceğiniz kaliteli oteller arasında Kuşadasında bulunan Sunis Efes RoyalPalaceSpa Hotel yer alıyor. Marmaris İçmelerde ve Bodrum gibi bir çok yerde kaliteli otellerde erken rezervasyona %35 – 37 oranlarında indirim oluyor.

İncele!  Balkanlar Seyahat Rehberi

Yurt Dışındaki Erken Rezervasyon Otelleri

Ülkemizdeki insanlar son zamanlarda yurt dışı olarak Kıbrıs adasını tercih ediyorlar. Hem Akdenizi tanımaları ve bilmeleri hem de yakın olması nedeniyle son zamanlarda popüler bir tercihtir. Özellikle de Girne ve Magosa gibi tatil bölgelerindeki Erken Rezervasyon Otellerinde %20 ile %25 arasında değişen indirim oranlarını bulursunuz.

La hotel resortSalamis bay conti Kaya artemisresort gibi popüler otellerde de şu an erken rezervasyonda büyük indirimler sizi ve ailenizi bekliyor.

Erken Rezervasyonda Uygun Fiyatlı Olan Yurt Dışı Turları

Yapacağınız erken rezervasyonu illa Erken Rezervasyon Otellerinde kullanmak zorunda değilsiniz. Bu konuda yurt dışı turlarını da uygun fiyata getirerek başka bir medeniyette görmüş olursunuz.

Mozartın Avrupa köyleri turu ve Japonya turu gibi daha bir çok önemli yurt dışı turlarında erken rezervasyon sonucunda 500 euro kadar bir indirim söz konusu oluyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ