Erivan Gece Hayatı

Erivan, Ermenistan’ın en büyük şehri olarak biliniyor. Ayrıca ülkenin 12. başkenti olarak da tarihe geçmiş durumda. Ermenistan’ın hem başkenti, hem de ülkenin eğlencesinin yaşanabildiği en güzel yer Erivan. Burada eğlenmek için her şey var.

  • Disko
  • Bar
  • Gece Kulübü

istemediğiniz kadar. Sadece gece dışarı çıkmanız yeterli. En iyi yeri kendiniz de keşfedebilirsiniz. Müzik seslerini takip etmeniz yeterli. Ya da bir taksiye atlayıp, eğlenmek istediğinizi anlatabilin, o sizi her zaman doğru yere götürecektir. Erivan gece hayatıyla tanıştığınızda daha ilk gece de siz de tam olarak ne isteyip ne istemediğinizi anlamış olacaksınız.

Ermenistan Gece Hayatı - Erivan Gece Hayatı

Erivan Buralarda Eğleniyor

  • Kami Clup: Gece kulübü olarak hizmet vermekte olan mekânda eğlenmek için para harcamanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Elbette her mekânda eğlenmek için bir bedel ödeniyor lakin burası diğerlerine gör bu bedeli size daha fazla ödetiyor. Mekân zengin sınıfın takıldığı bir mekân Dolayısıyla cebinizde sınırlı paranız varsa burası size çok uymaz. Lakin eğlenmek isteğiniz içinde her şeyin tadına bakmak varsa, içeri girin ve kontrollü yiyin için o zaman en azından daha az bir para ödemiş olursunuz.
  • Clup 12: 25 yaş altı burada takılmıyor. 25 yaş üstüyseniz burada eğlenmenizde bir sakınca yok. Burası size uyar. Maddi olarak da orta halli sınıfın tercihi bir yerdir. Çok da başarılı bir mekân olarak tanımlanmaktadır. Eğlenirsiniz ve bir şeyler yiyip içersiniz, karşılığında ödediğiniz para da sizi çok üzmez. Önemli olan Erivan gece hayatını yaşamanız.
  • Arshil Gorky: Burası gençlerin uğrak yeri bir disko. Kesinlikle karanlık ve hareketli. Fiyatlar ucuz sayılır. Aydınlık sanatçı gelirse sağlanıyor. Burada ünlü ve ünsüz müzisyenler bazı özel gecelerde sahne alabiliyorlar. Erivan bu mekânı seviyor çünkü her saat ve haftanın her günü burası tıklım tıklım. Cüzdanınıza burada dikkat etmelisiniz çünkü içeride bazen dönemeyebiliyorsunuz dahi.
  • Bravo: Burada farklı müzikler çalınıyor. Klasik müzik de buna dâhil. Ama dj performansı eşliğinde miksli parçalarla coşmaktan bahsediliyor kesinlikle. Burası bir gece kulübü. Fiyatlar normal. Yemek isterseniz bulabiliyorsunuz. Ama yine de yemeği gece kulübünde yemek çok tavsiye edilmeyen bir şeydir her yer için.
İncele!  Düsseldorf Gece Hayatı

Ne İçmelisiniz?

Erivan gece hayatında her şey içkili. Bölgeye has pinstani diye bir içki de vardır. Ekşi severler için alkol oranı yüksek meyveli bir içki olan pinstani, diğer içkilere göre her zaman ucuzdur çünkü eğlence mekânları bu içkiyi kendileri imal etmektedirler.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ