Ekateringburg Gece Hayatı

Burası Rusya’dadır. Türkiye ile arada 3 saatlik bir zaman farkı bulunan şehir, Rusya’nın 4. büyük şehri olarak kayıtlanmaktadır. Her zaman soğuk olan şehrin em sıcak ayı Temmuz’dur ve sıcaklı 18 derecedir. Dolayısıyla buraya gitmeyi düşünüyorsanız, ilkim şartlarını hesaba katmalısınız. Ekateringburg gece hayatına bakıldığında, aşırı bir hareket görülecektir. Burada havanın ısınmaya başladığı aylarda bu hareketlilik iyiden iyiye artmaktadır. Ruslar votka içerler. Bundan sebep siz de burada votka içmelisiniz. Votka hem ısınmanıza hem de eğlenmenize çok yardımcı olacaktır. En kaliteli votkaları burada bulabilirsiniz. Gece hayatı burada son derece kaliteli de yaşanmaktadır.

74393 - Ekateringburg Gece Hayatı

İşte Buralar Çok Popüler

  • Malahit Disko: İçeride dj performansıyla coşmanız mümkün. Mekân oldukça geniş ve gürültülü. Votkalar içildikçe siz de mekânda bir ses ve hareket oluyorsunuz. Burada her şey birbirine karışarak eğleniyor. Sıcak samimi, herkesin gecenin ilerleyen saatlerinde birleşip de bir ağızdan aynı şarkıları söylediği bir mekân. Sabah aydınlığından önce mekândan çıkış yok.
  • Jame’s Pup: Burası em eğlenceli hem de daha sakin. Dans edenler kendi çevrelerinde dans ediyorlar. Pist yok ama buna gerek de yok.
  • Plotinka: Minik ve sevimli bir clup. Müdavimleri genelde entelektüel çevrelerden geliyor. Burada Rusların ünlü simalarını görmek de mümkün.
  • Rosy Jane: İşte son derece dişi mir mekân. Burada herkes aşırı şık ve sıra dışı. Eğlenmek için haftanın bazı günleri yerel müzik yapan sanatçılar da bulunuyor.
  • Alibi: Burası bir bar. Her şey içebilirsiniz. Aydınlığı çok az değil dolayısıyla mekânda ses desibelinin izin verdiği ölçüde muhabbet de edebilirsiniz. Müziğin sesi burada az daha kısık. Çünkü mekânda sırf dertleşmek için buluşanlar da oluyor.
  • Havana Cup: Burası bölgenin en bilinen gece kulüpleri arasında sayılıyor. Ekateringburg gece hayatını yaşamak, buraya gelmeden olmaz. Her zaman her mevsim burası bölgede en çok sevilen yer olarak biliniyor.
  • Gold Clup: İşte burada kızlar dans diyorlar. Gecenin ilerleyen saatlerinde havadan köpük yağmaya başlıyor. Köpükler içinde kaldığınızda artık saç baş makyaj her şey karışıyor. Burası çılgın eğlencenin eskimeyen adresi.
İncele!  Barcelona ve Gece Hayatı

Yaş Sınırı Burada Var!

Hills 18 / 36: Ekateringburg gece hayatında farklı bir yer. Burada sadece 18 ile 36 yaş arası kişiler bulunabiliyor. Girişte nüfus kâğıtlarına bakılıyor. Zaten mekânı bilenler hiç buraya gelmiyorlar. İçeride bu yaş aralığında olanlar, çok çılgınca eğleniyorlar. Çeşitli dans gösterilerinin de yapıldığı kulüpte ayrıca içki içme ve çeşitli yarışmalar da düzenleniyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ