Chicago Gece Hayatı

Özellikle Chicago gece hayatı insanların şehirde eğlenebilmesi açısından her türlü yeniliğe ev sahipliği yapmaktadır. Şehirde bulunan gece kulüplerinin daha kaliteli olması için içki çeşitliliği arttırılmıştır. Bu zamana kadar sadece Chicago için yenilendiği düşünülen uygulamalar, farklı özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Amerika’da büyüyen fakat fiyatında artış görülmeyen mekanlar çok büyük bir kitle tarafından ilgi görüyor. Özellikle bir müzik grubunun geleceği bilinen mekanların önemi artış gösterdiği bilinmektedir. Şehirde bulunan mekanlar arasında gösterilebilecek çok farklı özelliklere sahip kulüplerle karşılaşılabilmektedir. Gece kulüplerinin değerleri her geçen gün artış gösterdiği için, bu kulüpler için müşteri sayısının artması bekleniyor. Yeni yılda her mevsim daha fazla turist gelmesi beklendiği için de kulüplere yapılan yatırımlar arttırılıyor.

maxresdefault 5 - Chicago Gece Hayatı

Chicago Önemli Gece Kulüpleri ve Özellikleri

Uzun yıllar boyunca Chicago gece hayatı için önemli bir şehir olarak tanınmış ve bu ünvanını korumayı başarmıştır. Sadece içki açısınadn değil, diğer eğlence merkezleri açısından da Chicago şehrin her alanında kaliteli mekanlara sahiptir. Çoğunlukla elit kesime yönelik mekanların isimleri daha hızlı yayıldığı için, ortalama kalitedeki mekanlar her bölgede bulunabiliyor. Düşük ücrete sahip olan fakat çok fazla müşterisi bulunan mekanlar arasında şu iki mekan rahatlıkla örnek gösterilebilir;

  • L.U.E.S : Bu gece kulübünde içkiler çok yükske ücretlerle satılmıyor. Organizasyonun başarısı ve tema seçimi oldukça başarılıdır. Bundan dolayı çok büyük bir ilgiyle karşılaşılıyor.
  • Jazz Showcase : Chicago genelinde bir gece kulübü arayan fakat ücretinin uygun olmasını isteyen herkes için yeterli olacaktır. Gece boyunca ödemeniz gereken ücret sadece içkiye göre değil, mekanın o an uyguladığı özellikere göre de değişebiliyor.

Chicago Gece Kulüpleri ve Ortalama Ücretleri

Chicago gece hayatı için uygun ve ortalama bir bütçeye sahip turistlerin eğlenmesi için de yeterli özelliklere sahiptir. Mekan sayısı çok olmasına karşın, gece kulüplerinde bulunabilecek içki sayısı da son derece yüksektir. Gece boyunca ödemeniz gerekecek miktar 100 Dolar’ın üzerinde olabileceği gibi, daha altında da olabilir. Bazı yeni mekanlarda giriş ücreti talep edilmediği için ödenecek olan miktar düşebiliyor.

İncele!  Makedonya Gece Hayatı

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ