Barcelona ve Gece Hayatı

Özellikle Barcelona gibi bir şehirde gece hayatına yönelik çalışmalara özen gösterilmesi gerekiyor. Son yıllarda özel içeceklerin her birini Barcelona bünyesinde bulunan gece kulüplerinde bulmak kolaylaşmıştır. Son zamanların en lüks ve en kullanışlı içecekleri kalitesini tamamen ortaya koymaya başlamıştır. Barcelona gece hayatı ile ilgili merak ettiğiniz noktaların tamamını şehrin genel yapısı sayesinde öğrenebilmeniz mümkündür. Bu güne kadar Barcelona ile ilgili olarak yapılan açıklamalar önem kazanmıştır. Barcelona’ya gitmek istediğinizde ortalama kalitedeki bir pubda ödeyeceğiniz 3-4 kişilik ücret 100 Euro’yu geçmeyebilir. Saatler boyunca bulunduğunuz taktirde bile son derece ucuz olan ortamda eğlenebilirsiniz.

18 - Barcelona ve Gece Hayatı

Barcelona Önemli Gece Kulüpleri ve Özellikleri

Dostlarınızla sohbet edebilmeniz, arkadaş edinerek sosyalleşebilmeniz için oldukça kaliteli ortamlara yer verilmektedir. Her yaştan insanın birarada bulunarak aynı şarkıları dinliyor olması, gece kulüplerinin önemini arttırmaktadır. Barcelona gece hayatı her bir insanın hayatta mutlu olması gerektiğini gözler önüne sermektedir. Şehirdeki ucuz ve lüks mekanlar incelendiğinde ortaya şu sonuçlar çıkmaktadır;

  • La Pedrera: Şehrin en güzel kafelerinden bir tanesi olan La Pedrera aracılığıyla caz müzik eşliğinde gecenizi geçirebilirsiniz. Sabaha kadar hizmet verilmiyor olması, kafenin dikkat edilmesi gereken özelliklerinden biridir. Ücret durumu çok yüksek değildir.
  • Flamenco Tablao Cordobes: Bu kulüple birlikte yeni ve son derece leziz içkilere sahip olan menüleri talep edebilmeniz mümkündür. Hoş bir bar olarak hizmet vermeye başladığı günden bu yana sürekli olarak Barcelona’da alkollü ve alkolsüz içecek satışı gerçekleştirmektedir.
  • Lo Pinyol
  • Viblioteca
  • La Vinya del Senyor
  • Espit Chupitos
  • Raimon Social Club

Barcelona Gece Kulüpleri ve Ortalama Ücretleri

Yıl içerisinde nasıl bir değişim yaşandığını görmek için kafelerin bol bulunduğu caddeleri araştırabilirsiniz. Alkollü içecek satışının yapıldığı mekanların normal bir kafeye kıyasla daha fazla ilgi gördüğü bilinmektedir. Özellikle gece geç saatlere kadar açık tutulabilen gece kulüpleri değerlenmektedir. Barcelona gece hayatı her alanda yürütülen çalışmalarla birlikte değerini arttırmaya devam ediyor. Gece kulüpleri de her türlü müziğe ve içkiye ev sahipliği yaparak kalitelerini sürdürmektedirler.

İncele!  Kuşadası Gece Hayatı

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ