Barcelona Gece Hayatı

İspanya’nın ünlü kenti Barcelona, her sene birçok yabancı turisti ağırlamaktadır. Hem tarihi hem de turistik bir kent olan Barcelona, gece hayatı ile de adeta nam salmıştır. Barcelona gece hayatı farklı alternatifleri size sunmaktadır. Şehirde değişik beğenilere ve zevklere göre çalışan birçok mekan vardır. Bu mekanlar sayesinde eğlenmek ev felekten bir gece çalmak son derece kolaydır.

Barcelona Eğlence Mekanları Hangileridir?

Nitsa (Sala Apolo): Şehrin en iyi mekanlarından birisidir. Hem elektronik müzik hem de pop rock tarzı müziğin en güzel örneklerine burada rastlayabilirsiniz. Oldukça güzel canlı gitar dinletileri de vardır. Bunun yanı sıra dj performansları da son derece iyidir. Sabah 6’ya kadar da açıktır.

Marula Cafe: Eğer jaz, funk, disco, soul gibi çeşitli tarzdaki müzikleri seviyorsanız, bu kafe tam da size göre bir yer. Oldukça farklı konseptteki müzikal tarzları sunan mekan son derece iyi dizayn edilmiş. Ayrıca hafta sonlarına özel olarak dj performansları da göz kamaştırmakta.

Barselona - Barcelona Gece Hayatı

Razzclub: Elektronik müziğin kalbinin attığı bu yer son derece nezih. Birçok ünlü dj bu mekanda program yapmakta. Özellikle genç kuşak tarafından tercih ediliyor. Ayrıca bu mekanda çeşitli dans gösterileri de mevcut. Kesinlikle uğranılması gereken bir gece kulübü.

Cabaret Berin: Barcelona gece hayatı içerisinde tercih edilmesi gereken bir başka mekan. Copacabana partileri ile ünlü olan mekan, Dj Arnau Obiols’un müzikal performansları ile de sürekli dolup, taşıyor. Son derece güzel bir mekan.

Magic Club: Özenle dizayn edilmiş bir başka güzide gece kulübü de burası. Yeşil ağaç ve bitkiler ile tasarlanmış olan mekan, genellikle rock tarzında müzikler çalmakta. Sürekli kalabalık olan mekana, her yaştan insan büyük bir rahatlıkla gidebiliyor.

İncele!  Anchorman Gece Hayatı

BeCool: Elit bir diğer gece kulübü de burası. Loft ve Nitsa adlı mekanlar ile bir rekabet içerisinde. Genellikle de elektronik ağırlıklı eserlerden oluşan bir konsepte sahip. Bazı günlerde konser organizasyonlarına da rastlamanız mümkün.

Barcelona Eğlence Mekanları Pahalı Mı?

Barcelona gece hayatı içerisinde yer alan mekanların fiyat durumları değişebiliyor. Çok lüks olan gece kulüplerinde fiyatlar biraz pahalı. Zaten bu tip yerlere girmek de çok kolay değil. Daha kapıda, bir elemeden geçiyorsunuz. Eğer kıyafetiniz ve tarzınız uygun görülürse buraya alınıyorsunuz. Ucuz olan mekan sayısı da oldukça fazla. Ancak bu mekanlar genellikle pub tarzında işletilen yerler. Bu yüzden iyi bir gece kulübüne gitmek istiyorsanız, biraz paraya kıymanız gerekmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ