Bali Gece Hayatı

Bali adası, Küçük Sunda Adaları’nın en batısında yer alan ve Endonezya’ya bağlı olan bir ada olarak bilinmektedir. Batıda Cava adası ile doğuda Lombok adası arasında kalan bu doğal güzellik adasının başkenti ise Denpasar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu içerik kapsamında da Bali gece hayatı için geçerli olan aktivitelerden söz edebilir ve bunun yanı sıra, ada içerisinde yer alan gece kulüplerinden de detaylı bir şekilde bahsedebiliriz.

Bali Adası Gece Kulüpleri

Ada içerisinde Kuta bölgesinde özellikle birçok farklı gece kulübünün ve eğlence mekanının yer aldığını söyleyebiliriz. Bu bölge içerisinde bulunan konaklama mekanlarının ise ortalama bir yapıya sahip olduğunu ve genellikle pahalı olduğunu da eklemekte fayda var. Konaklama için tercih edilen bölgenin daha çok Seminyak bölgesi olduğunu söyleyebiliriz. Bali gece hayatı yaşamak için bu bölge içerisinde bulunan bir takım villalar ile son derece ucuz bir şekilde konaklayabilir ve bu yol ile de adanın gece hayatını yaşayabilirsiniz. Sadece size özel olarak kiralanabilen villaların günlük ücretleri ortalama olarak 250 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Havuzlu, jakuzili ve diğer birçok özelliğe sahip olan bu villalarda konaklayarak, sadece taksi ile de Kuta bölgesine gidebilir ve gece kulüplerinde eğlenebilirsiniz.

Bali Nightlife at Mirror Bar - Bali Gece Hayatı

Kuta Night Clup

İçerisinde sürekli olarak özel şovların yapıldığı, Rus dansçıların ve Japon dansçıların mozaik bir yapı ile eğlencelere katıldığı, çok özel bir mekan. Giriş ücreti ve içecek fiyatları ise son derece düşük. Ortalama bir içki 10 ile 15 TL arasında değişmekte. Ayrıca söz konusu kulüp içerisinde bulunan bir takım özel aktiviteler ile de gece hayatını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Bali Denpasar Bar

Söz konusu gece kulübü ise adanın en çok tanınan ve en çok tercih edilen bir diğer gece kulübü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu gece kulübü kapsamında yer alan özel şovlar ve eğlence faaliyetleri ile de son derece ucuz bir şekilde ve kaliteli bir şekilde eğlenebilir ve Bali adasının gece hayatını yaşayabilirsiniz.

İncele!  Belarus Gece Hayatı

Bali’de Gece Hayatı Pahalı mı?

Söz konusu ada içerisinde yer alan Denpasar bölgesinde, özellikle ulaşım konusunda bir takım sorunların yer aldığını söyleyebiliriz. Bir yerden başka bir yere sadece taksi ile ulaşım sağlanabilmektedir. Dolayısı ile de bu yönden ulaşım için harcamaların yapıldığını belirtebiliriz. Bali gece hayatı içerisinde yer alan kulüp fiyatları ve diğer alkol fiyatları ise son derece uygun bir seviyede karşımıza çıkmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ