Amerika Dil Okulları En İyi Yurt Dışı Yabancı Dil Kursları

Amerika Dil Okulları

Amerika; birçok değişik kültürlerin, farklı dilden, farklı ulustan, farklı dinden, farklı yaşam tarzlarından herkese kucak açmış, özgürlük tanımış bir ülkedir. Bu kadar farklılığı içinde bulunduran, bir arada tutan bu ülke keşfedilmesi için bir çok sebep sunar. Bunları görmek ve her insanın zaman ayırması gerektiği yenilikler ülkesidir.

Eğitimde de ilk sıralarda yer alan Amerika, eğitim için gelen kişilere de fırsatlar sunmaktadır. Amerika dil okulları ile dil eğitimi, sertifika gibi önemli unsurları karşılayan, eğitimde ki bu ihtiyaca cevap veren bir ülkedir. Çoğu dil okullarının sundu avantajlarla hem dil eğitiminizi alıp hem de part time çalışabilirsiniz. Kendi harçlığınızı çıkartabilirisiniz. Ayrıca teorideki bilgilerinizi çalışarak sosyalleşerek daha fazla pratiğe dö kme imkanına sahip olursunuz.

amerikada dil egitimi - Amerika Dil Okulları En İyi Yurt Dışı Yabancı Dil Kursları

AMERİKA DİL OKULLARI İLE EN ÇOK TERCİH EDİLEN PROGRAMLAR

Kişinin seviyesine ve saatlerine göre uygun program seçilmektedir. Programlar kurslara veya dersin alınacağı şehirdeki verilen derse göre değişiklik göstermektedir. Dil eğitimi alacak kişilerin, katılabileceği ders programı haftada minimum 20 ders ve üzeri olması gerekir. Bu programlar;

 • Genel İngilizce,
 • yoğun İngilizce,
 • Tip İngilizcesi,
 • İş İngilizcesi.
 • Toefl hazırlık,
 • Gmat hazırlık,
 • Gre hazırlık,
 • hukuk İngilizcesi,
 • Sat hazırlık,
 • Pratik inigilizce
 • Tatilde İngilizce, akademik İngilizce gibi farklı ve ihtiyaca yönelik programlar sunulmaktadır. Amerika dil okulları ile dil eğitiminiz de ciddi bir ilerleme kaydedeceksiniz. Size uygun ihtiyacınız olan doğru programı seçmeniz yeterli olacak.

AMERİKA DİL OKULLARI İLE EN ÇOK TERCİH EDİLEN ŞEHİRLER

Amerika’nın birçok şehrinde uygulanan programlar ile seçenek yelpazesi geniştir. New york, Miami, Ohio, San Francisco, Santa Barbara, Los Angeles, San Diego, Boston, Atlanta, Berkeley, Chicago, Irvine, Porlant şehirlerinden haftalık ders saati size uygun gelen şehirden dil eğitiminizi alabilirisiniz.

İncele!  2017 Vize İstemeyen Ülkeler Listesi Sürekli Güncel

Dil kurslarında hem eğitim için, kayıt, transfer, konaklama, kurs gibi ücretleri bulunmaktadır.

Burada da sizin tercihiniz ön plandadır sizin için en uygun Amerika dil okulları hangisi, buna yönlendiren kursların profesyonelliği ve ücretleri kendi bütçenize ve zamanınıza göre her şeyi göz önüne alarak tercih etmelisiniz.

amerikada egitim - Amerika Dil Okulları En İyi Yurt Dışı Yabancı Dil Kursları

AMERİKA DİL OKULLARINI SEÇMENİZ İÇİN GEREKLİ NEDENLER

Hayatınızı etkileyecek bu kurs ileride size kariyer, iş sahası gibi alanlarda ciddi kolaylıklar sağlayacak. Dünyanın popüler ülkelerinden olan Amerika da dil öğrenme fırsatı ile birlikte farklı kişiler tanıyıp, farklı kültürleri keşfedeceksiniz. Amerika dil okulları ile Amerika da yaşayan bir ailenin yanın da kalabilir veya yurtta kalabilirsiniz. Kursların sağladığı kolaylıklardan birisi de dil eğitimi için başvurduğunuz öğrenci vizesinde yardımcı olmaları. Ülke genelince 20 den fazla dil okulunda lisan eğitimi alabilirsiniz. İngilizce dersi alacağınız şehri seçebilirisiniz. Sahil kasabasında ki ya da büyük bir şehirde ki okulda, üniversitenin içinde kampus de dil eğitimi alabilirsiniz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ